اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سوال ساده!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سوال ساده!

سلام
    ببخشید ، کسی مدار راه انداز یک استپ موتور 3 آمپری سراغ داره که توسط میکرو کنترل بشه؟
    من مدار درایورشو می خام.
    خیلی برام ضروریه ...
    ممنون :redface: :bye
    ask One Question

پاسخ : یک سوال ساده!

خودم پیدا کردم. :mrgreen:

اما چند تا سوال ساده ! ( بیشتر از > یکی ! ) :question:

قبل از سوالها مدار ساده با این آی سی درایور رو براتون میذارم که تا 3 آمپر می تونه استپ موتور را درایو کنه.....

HBridgeSchematic.gif - 0.01MB

1- این آی سی اونطور که تو سایتهای فروش قطعات الکترونیک ایرانی گشتم تو ایران پیدا نمیشه :angry: شما راجع به بودنش یا نبودنش چیزی
    نمیدونید؟ :cry2:

2- تو دیتاشیتی که گرفتم نوشته تا 3 آمپر برای درایو جواب میده .سوالم اینه که کلا این نوع درایورها جریان درایو رو از آی سی تولید نمی کنند مطمئنا این 3 آمپر رو از
    تغذیه می گیرن پس نقش درایور این وسط چیه؟

راستی نظرتون راجع به این یکی مدار چیه که آی سی خاصی نمی خاد و چنتا ترانزیستور قدرت میخاد ولی میشه باهاش یه موتور 3 آمپری رو درایوکرد؟من با پروتئوس بستم جواب داد ولی نمی دونم تو عمل جواب میده یا نه؟
    half_h_bridge.gif - 0.00MB
    ask One Question

دیدگاه

تجربه شخصی من میگه به هیچ عنوان به نقشه ها به عنوان مرجع قطعات نگاه نکنید. نقشه فقط یک ایده هست. همین و بس. در مورد قطعات باید خودت جستجو کنی. اگه آماده خواستی یه PM بده تا ساخته شده اونو در اختیارت بذارم.
      ...............................................

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
      Ctrl+C , Ctrl+V
      .................................................. ....

دیدگاه

سلام دوست عزیز!
        ببخشیدها (!!!! :redface اولا که خودم هم می دونم که باید بگردم ( که گشتم :agree ولی سوالم رو اینجا مطرح کردم شاید کسی با این آی سی کار کرده باشه و محل خریدش و قیمت دستش باشه.... وگرنه که اینو ...مه ی منم :eek: میدونست ! ( شوخی کردم :nice: )
        دوم اینکه خودم دستم کج نیست ناسلامتی لیسانس الکترونیک گرفتم ( که بذارم دم کوزه آبشو بخورم! :mrgreen
        موفق باشی برادر
        ask One Question

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X