اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه برای آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه برای آمپلی فایر

با سلام خدمت دوتان عزیز!
    من یه آمپلی فایر آماده گرفتم که روش نوشته w150+150w برقی که لازم داره 12v.یه ترانس دارم که وقتی بهش وصل میکنم و صدای آمپلی رو زیاد میکنم کم میاره و نور ال دی پاور ضعیف میشه.دنبال یه منبع تغذیه هستم که واسه این آمپلی فایر کافی باشه.اگه امکان داره نقشه و لیست قطعات مورد نیازش رو بذارین.

ممنون :nice:

پاسخ : منبع تغذیه برای آمپلی فایر

عزیزم بهتره آماده شو بگیری ... تو که آمپلی آماده گرفتی دیگه چرا می خوای زحمت ساختن منبع 150 وات رو به خودت بدی ؟ ها ؟

بهتره بدونی ساختن منبع تغذیه ی سوییچینگ 150 وات به مراتب از ساختن یک آمپلی فایر 150 وات سخت تر و پیچیده تره ... قضیه به سادگی یه نقشه و لیست قطعات نیست گلم ...

دیدگاه

سلام دایی جان
      می تونی یه منبع تغذیه کامپیوتر بگیری که برات ارزون در بیاد.
      با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

آره منم با دایی جان موافقم من پدرم در اومد تازه دای احمد یادم داد ولی حالا خیلی چیزا بلدم 6 ماه الافی داره تا یاد بگیری!

دیدگاه

ممنون از راهنمایتون.دوست داشتم خودم درست کنم و یه چیزی ازش یاد بگیرم.

یه سوال دیگه یه ترانس دارم که 12v و دوتا سیم خروجی داره.با این میشه یه منبع تغذیه درست کرد؟

دیدگاه

البته که می شه اگر و فقط اگر ترانست حداقل 150 وات باشه که من چشم بسته بهت می گم نیست چون ترانس 150 وات رو یا باید بری از لاله زار بخری یا اینکه خودت بپیچی یا اینه بپیچونن برات . بازم

اتفاقا منابع تغذیه ی غیر سوییچینگ ( Linear ) برای آمپلی فایر یکم مناسبتر به نظر می رسند البت یکم نه زیاد .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X