ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کنترل خطی

2010/09/06
    3
    0

کنترل خطی

سلام
    ** از دوستان خواهش می کنم یک منبع درسی خوب برای کنترل خطی معرفی کنند که با مثال های عملی درس را خیلی خوب توضیح داده باشد!
    ** یک کتاب خوب هم برای کنکور ارشد (کنترل خطی) می خواستم
    میشه لطف کنید معرفی کنید
    2009/10/13
    همه جاي ايران سراي من است*فعلا بخاطر دانشگاه و داشتن فعاليت کاري بين تهران و استان اصفهان در رفت آمد ولي خانوادم اهل شمال کشور هستند.-*مشاور تحصیلات تکمیلی برق سایت باشگاه مهندسان ایران و مدیر انجمن بیترونیک
    53
    0

پاسخ : کنترل خطی

سلام دوست عزیز....

برای کتاب مرجع اگر دانشجو هستید و مشغول تحصیل و ترم گذروندم یکی از دو کتاب بنجامین کو که وقت گیره ولی کامله یا کتاب دکترخاکی صدیق .....

و*** برای حل مسائل کنترل خطی جهت رسیدن به تسلط لازم **کتاب رهیافت حل مساله کنترل خطی دکتر دیانی .....

و** برای کتاب کنکوری و تستی اگر برای ارشد یکی از دوگرایش قدرت و یا کنترل مورد نظر شماست که کنترل اهمیت زیادی داره و ضریب چهاره ....*** برای شروع و راه افتادنتون *کتاب دکترجاهد مطلق مال پارسه و بعد بخصوص ***کتاب دکتر آریاز برادرانی و **کتاب مدرسان شریف مال دکتر سجادیان .....

موفق و سلامت باشید...
    یا حق....
    *مهندس یوسف تبار-کارشناس ارشد مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک تهران و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق-الکترونیک دانشگاه صنعتی اصفهان.
    2009/03/31
    تهران
    115
    0

پاسخ : کنترل خطی

درود بر شما
    من کتاب های اگاتا، دورف و سی تی چن که از منابع اصلی کنترل هستند و همچنین کتاب های خاکی صدیق و آریاز برادرانی رو خوندم
    به شما تاکید ویژه می کنم که اول آریازبرادرانی رو بخونید، درسته که برای تست عالی و شاید کتاب رفرنس نباشه، اما بهترین توضیح رو توی کتاب های بالا داشته (البته توی مقدمه کتاب گفته بهتره که یه دور درس رو خونده باشید و متوسط به بالا کنترل رو بلد باشید) ولی به نظر من حتی اگر تاحالا کنترل نخوندید بهترین مرجع براتون همون آریاز برادرانی

و علاوه بر این که درس رو خوب شرح داده، پس از هر درس دست کم 30 تست حل شده رو داره(بجز فصول آغازین که مطالبشون به صورت ترکیبی در فصل های بد استفاده شده)

بسته به توانایی قبلیتون در کنترل هر فصل رو می تونید بین 1.5تا 5 ساعت بخونید، بعد چند روز پشت سر هم تست ها رو حل کنید (هر روز 1تا 2 ساعت) بعد که تسلط نسبی پیدا کردید برید به فصل بعدی
    بعد می تونید تمرین های کتاب های دیگه رو حل کنید

توی کتاب های رفرنس دانشگاهای ایران هم به نظر من کتاب دکتر خاکی صدیق بهتره (یعنی متن و توضیحاتش رونتره)

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3