اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل خطی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل خطی

سلام
    ** از دوستان خواهش می کنم یک منبع درسی خوب برای کنترل خطی معرفی کنند که با مثال های عملی درس را خیلی خوب توضیح داده باشد!
    ** یک کتاب خوب هم برای کنکور ارشد (کنترل خطی) می خواستم
    میشه لطف کنید معرفی کنید
    پاسخ : کنترل خطی

سلام دوست عزیز....

برای کتاب مرجع اگر دانشجو هستید و مشغول تحصیل و ترم گذروندم یکی از دو کتاب بنجامین کو که وقت گیره ولی کامله یا کتاب دکترخاکی صدیق .....

و*** برای حل مسائل کنترل خطی جهت رسیدن به تسلط لازم **کتاب رهیافت حل مساله کنترل خطی دکتر دیانی .....

و** برای کتاب کنکوری و تستی اگر برای ارشد یکی از دوگرایش قدرت و یا کنترل مورد نظر شماست که کنترل اهمیت زیادی داره و ضریب چهاره ....*** برای شروع و راه افتادنتون *کتاب دکترجاهد مطلق مال پارسه و بعد بخصوص ***کتاب دکتر آریاز برادرانی و **کتاب مدرسان شریف مال دکتر سجادیان .....

موفق و سلامت باشید...
    یا حق....

دیدگاه

پاسخ : کنترل خطی

درود بر شما
      من کتاب های اگاتا، دورف و سی تی چن که از منابع اصلی کنترل هستند و همچنین کتاب های خاکی صدیق و آریاز برادرانی رو خوندم
      به شما تاکید ویژه می کنم که اول آریازبرادرانی رو بخونید، درسته که برای تست عالی و شاید کتاب رفرنس نباشه، اما بهترین توضیح رو توی کتاب های بالا داشته (البته توی مقدمه کتاب گفته بهتره که یه دور درس رو خونده باشید و متوسط به بالا کنترل رو بلد باشید) ولی به نظر من حتی اگر تاحالا کنترل نخوندید بهترین مرجع براتون همون آریاز برادرانی

و علاوه بر این که درس رو خوب شرح داده، پس از هر درس دست کم 30 تست حل شده رو داره(بجز فصول آغازین که مطالبشون به صورت ترکیبی در فصل های بد استفاده شده)

بسته به توانایی قبلیتون در کنترل هر فصل رو می تونید بین 1.5تا 5 ساعت بخونید، بعد چند روز پشت سر هم تست ها رو حل کنید (هر روز 1تا 2 ساعت) بعد که تسلط نسبی پیدا کردید برید به فصل بعدی
      بعد می تونید تمرین های کتاب های دیگه رو حل کنید

توی کتاب های رفرنس دانشگاهای ایران هم به نظر من کتاب دکتر خاکی صدیق بهتره (یعنی متن و توضیحاتش رونتره)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X