اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد یک بخش چدید در کنترل به نام شبکه های صنعتی و HMI

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد یک بخش چدید در کنترل به نام شبکه های صنعتی و HMI

دیگه فکر کنم وقتشه به مسئله شبکه های صنعتی جدیتر نگاه بشه و مسائل اون جدا از مسائل PLCبررسی بشه پس در صورت امکان به این مسئله دقت کنید :job:
    دوباره می سازمت وطن اگر چه با استخان خویش

پاسخ : ایجاد یک بخش چدید در کنترل به نام شبکه های صنعتی و HMI

شدیدا موافقم
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

دوست عزیز میشه بگین که دقیقا در خواست ایجاد چه بخشهائی با چه مضمونی دارید ؟؟
      یه توضیح تقریبا کامل !!

چون اگر بخشی باز بشه و مطلبی براش نباشه ، یه کم ناجور میشه ؟؟

ولی اگر واقعا لازم باشه و افزادی هم باشند که اونجا فعالیت بکنند ، چرا که نه !

دیدگاه

منظورم مبا حث زیره
        فیلد باس یا fcs
        کنترل گسترده یاdcs این یکی یکم قدیمی تره
        سیستم های مونیتورینگ کاربری یا hmi
        با تشکر از توجه شما اینو میتونید به نظر خواهی بزاری :job: :bye

دیدگاه

با سلام
          خوب قطعا وجود همچین مباحثی در انجمن میتونه خیلی خیلی مفید باشه و نیازی به نظرخواهی هم نداره. منتها مورد اصلی وسعت مباحث موجود هست یعنی اینکه آیا بعد از ایجاد این بخش دوستان همکاری لازم برای پربار کردن این بخش رو خواهند داشت یا نه.
          پیشنهاد من این هست که شما و دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند در بخش های موجود شروع به کار کنند و بعد از اینکه مطالب موجود به حد قابل قبولی رسیدند من قول 100% برای ایجاد یک بخش مجزا را میدهم. پر کردن یک بخش خالی واقعا سخت و زمانبر هست ولی در صورت وجود مطالب کافی این کار شتاب بسیار زیادی خواهد گرفت.

متشکر.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
            با سلام
            خوب قطعا وجود همچین مباحثی در انجمن میتونه خیلی خیلی مفید باشه و نیازی به نظرخواهی هم نداره. منتها مورد اصلی وسعت مباحث موجود هست یعنی اینکه آیا بعد از ایجاد این بخش دوستان همکاری لازم برای پربار کردن این بخش رو خواهند داشت یا نه.
            پیشنهاد من این هست که شما و دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند در بخش های موجود شروع به کار کنند و بعد از اینکه مطالب موجود به حد قابل قبولی رسیدند من قول 100% برای ایجاد یک بخش مجزا را میدهم. پر کردن یک بخش خالی واقعا سخت و زمانبر هست ولی در صورت وجود مطالب کافی این کار شتاب بسیار زیادی خواهد گرفت.

متشکر.
            شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
            هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
            چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

البته که درسته ما الان یه سری متالب تو بخش پی ال سی داریم که خیلی هم بدرد می حورند مام نگفتیم همون اول یه تاپیک جدید بزنی بلکه میشه با یکی از این موضوعای که تو تاپیک پی ال سی اند شروع کرد و سوالا رو برد اونجا ببخشید اسمشو نمیدونم :eek: :job:

دیدگاه

خوب درسته من میگم شما و دوستان که اطلاعات مناسبی دارند شروع کنید در قسمت های موجود فعالیت کنید وقتی مثلا 20 تا تاپیک در مورد یک موضوع خاص که علاقه دارین ایجاد شد ما یک زیر بخش مجزا براش باز میکنیم و اون تاپیک هارو منتقل میکنیم اونجا تا شما هم راحتتر بتونین فعالیت داشته باشین.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X