اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ADXL202

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ADXL202

سلام دوستان
    من 2 تا ADXL202 خریدم وثتی اونا رو روی بردم لحیم کردم هیچ کدمشون موج خروجی نمدادند (سوختن) ولی یه دونه سر یه برد دیگه بود که خروجی میداد اونو باز کزدم و سر برد خودم لحیم کردم اونم سوخت !!!
    بردها دقیقا مثل هم اند.
    این سنسور به گرما حساسه؟
    یا الکتریسیتهی ساکن یا ...
    با تشکر.
    الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

پاسخ : ADXL202

بسیاری از این سنسورها بردهای آماده (evaluation board) هم دارند که خیلی کار راه اندازه

دیدگاه

من مشکلم توی را اندازیش نیست توی اینه که این فرطی میسوزن و تا الان کلی رفته تو پاچم :cry2:
      الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

من هم چندی پیش یکی از اینها خریدم، روی برد مبدل به DIP لحیمش کردم و در بردبرد مدارش را بستم.
        متاسفانه فقط یکی از خروجیآ‌ها موج مربعی ٪۵۰ میداد که با تغییر زاویه هم تغییر نمیآ‌کرد. خروجی دوم هم که بطورکلی صفر بود.
        نمیآ‌دونم مشکل از کجاست!
        چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

ADXL202 مطابق Datasheet آن به ضربه های مکانیکی و الکتریسیته ساکن بدن حساس است و می تواند از این دو طریق آسیب ببیند.
          اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
          دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
          برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
          وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
          قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
          اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
          ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

من خودم لحیم کردم هیچ مشکلی پیش نیومد (با هویه معمولی). جفت خروجی هاش کار میکنه.
            مگه چطوری لحیم میکنین ؟!!
            https://www.linkedin.com/in/mohammadhosseini69

http://zakhar.blog.ir

دیدگاه

سلام کسی هست که برد اماده این سنسورو سراغ داشته باشه؟
              وقتی به دنبال هدفی هستی تمام کائنات تو را برای رسیدن به آن یاری می کنند.
              پائولو کوئیلو

دیدگاه

به فروشگاه بل الکترونیک پاساژ فرشته یه سر بزن (قبلش میتونی به محصولات سایت sparkfun.com سر بزنی و اگه اون داشت احتمالا بل هم داره)

دیدگاه

من 330 رو میخوام
                  کی داره با بردش
                  هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                  بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                  میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

همونطور که جناب طراح اشاره فرمودند این قطعه به دو فاکتور بیشتر حساس هست، ضربه و الکتریسیته ساکن، در مورد ضربه من فکر میآ‌کنم ضربه بیشتر به حساسیت و دقت عملکرد صدمه میزنه تا اینکه به کلی سنسور رو از کار بیندازه، من یکی از این سنسورها را دادم به فروشگاه تعمیرات موبایل با هوای گرم روی برد زد مشکلی براش پیش نیومد و علیرغم اینکه نصف کشور رو باهاش سفر کردم و تو بار بود دو کانال خروجی همچنان به طور کلی درست کار میکنه (آ‌ هم آنالوگ هم دیجیتال ) اما ممکنه کمی کیفیت کارش پایین اومده باشه، در نتیجه ایراد شما احتمالا از ضربه مکانیکی نمیآ‌تونه باشه !
                    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
                    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
                    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
                    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
                    شاد و موفق باشید

دیدگاه

قبل از هر چیز باید بگی از کجا فهمیدی سوخته؟؟؟ شاید مدارت اشتباس
                      سنسور ها یی که از مدار مجتمع استفاده می کنن بیشتر به دما حساسن ! دیتا شیت هم حدود 80 رو براش مرز قرار داده و اکثر منحنی هاش متغیر دما هم داره
                      یه مقاله راجع به هویه کاری دارم می تونی از اینجا دانلود کنی
                      http://www.filejumbo.com/Download/CCA964ABC46982B4
                      لبخند بزنید تا زندگی برایتان لذت بخش گردد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X