اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در پیدا کردن مشکل رسیور و ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در پیدا کردن مشکل رسیور و ...

اول از همه ببخشید که من هیچی از الکترونیک بلد نیستم ولی دانشمندان و دانش پژوهان الکترونیک رو دوست دارم
    :agree:
    دوتا کمک میخوام :
    اولا :
    از این دستگاههایی که میتونن فرستنده های مخفی میکروفون و دوربین رو پیدا کنن (البته دوربین و میکرو فونی که بیسیم هستن) میخوام
    توی نت سرچ کردم و چندین مدل با چندین قیمت و چندین شکل مختلف دیدم
    لطفا اگه مدارشو میتونم بسازم برام بذارین

دوما :
    سیم آنتن تلویزیون به قسمت ال ان بی پشت رسیور وصل شده (البته آنتن از این برقی ها و به اصطلاح تقویت کننده ها بوده) چند روز بعد از این کار رسیور هیچ کاری نمیکنه
    روشن که میکنیم فقط یه سری رنگ روی تلویزیون دیده میشه بدون هیچ تحرکی (یک سری مربع رنگی مثل وقتی که سیگنال ضعیفه)
    هیچ دکمه ای هم کار نمیکنه و ریموت هم کار نمیکنه و فقط باید از دکمه اصلی پشت رسیور خاموشش کنیم
    به نظر بزرگان درمانش چیه؟؟؟
    به نظرتون با یه لیوان عرق نعناع حالش خوب میشه یا باید در گوشش دوتا غزل عاشقانه و توپ از سعدی و حافظ بخونم؟

پاسخ : کمک در پیدا کردن مشکل رسیور و ...

خه عزیز من کی سیم آنتن رو اونم از نوع چرخان به ورودی ال ان بی وصل میکنه ؟ با این کار هم مدار داخل آنتن خراب میشه و هم درایور ال ان بی رسیور چون خود رسیور ولتاژ 18 ولت رو به ال ان بی میفرسته و آنتنهای چرخان هم ولتاژ کمی رو روی سیم سوار میکنند تا موتور الکتریکی آنتن رو بچرخونه.اتصال آنتن رو قطع کن و ولتاژ روی خروجی ال ان بی رو چک کن اگه صفر بود در گوشش اذان بگو و یه ختم قرآن هم براش بذار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X