اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه ساخت تستر ای سی اند و اور با avrبا کمک glcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه ساخت تستر ای سی اند و اور با avrبا کمک glcd

[/right]سلام دوستان کمکم کنید در ساخت این پروژه چون ترم آخر الکترونیک هستم و نیاز به کمک شما دارم کسی در مورد این برنامه چیزی میدونه ؟
    اگر برنامه اشو دارید برام بذارید یا مشابه شو مشکرم؟

مشکلم در برنامه اش هست ؟میخوام دو تا کلید 4 حالته برایش تعریف کنم که کلید اول یکیش برای اف یکیش برای ان باشد که به مرض کلید ان شود عبارت "انجمن برق ایران"نمایش بدهد و سپس نقشه جهان رو نمایش بدهد وتا وقتی که یکی از حالتهای کلیدهای بعدزده نشود نقشه رو نشون بده دو حالت بعدی در کلید 1 یکیش برای ای سی اند باشد یکیش برای ای سی اور .بعد کلید 2 که 4 حالت دارد مثل جدول صحت باشد که 4 حالته 00و01و10و11 برایش تعریف میکنیم که موقعی که ای سی رو در مدار گذاشتیم هر کدام از از این حالتها در کلید 2 است ای سی مثلا اند رو چک کنه در صورت سالم بودن یا نبودن ا ی سی نماد داخلی ای سی با توجه به تستش رو ی ال سی دی نمایش دهد .باتشکر از این خیلی ساده نوشته شده شرمنده چون میخواستم هیچ ابهامی نداشته باشد و سریعتر کار انجام شود با تشکر

پاسخ : پروژه ساخت تستر ای سی اند و اور با avrبا کمک glcd

سلام.
    این که کاری نداره. مشکلت کجاست؟
    تشکر لازم نیست!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iman-63
      سلام.
      این که کاری نداره. مشکلت کجاست؟
      مشکلم در برنامه اش هست ؟میخوام دو تا کلید 4 حالته برایش تعریف کنم که کلید اول یکیش برای اف یکیش برای ان باشد که به مرض کلید ان شود عبارت "انجمن برق ایران"نمایش بدهد و سپس نقشه جهان رو نمایش بدهد وتا وقتی که یکی از حالتهای کلیدهای بعدزده نشود نقشه رو نشون بده دو حالت بعدی در کلید 1 یکیش برای ای سی اند باشد یکیش برای ای سی اور .بعد کلید 2 که 4 حالت دارد مثل جدول صحت باشد که 4 حالته 00و01و10و11 برایش تعریف میکنیم که موقعی که ای سی رو در مدار گذاشتیم هر کدام از از این حالتها در کلید 2 است ای سی مثلا اند رو چک کنه در صورت سالم بودن یا نبودن ا ی سی نماد داخلی ای سی با توجه به تستش رو ی ال سی دی نمایش دهد .باتشکر از این خیلی ساده نوشته شده شرمنده چون میخواستم هیچ ابهامی نداشته باشد و سریعتر کار انجام شود با تشکر

دیدگاه

سلام.
        نیاز نیست اینقدر خرج کنی که.
        شما با یه مگا 8 و یه lcd کاراکتری ویه سخت افزار کوچولو هم میتونی .....
        lcd گرافیکی کار سنگینیه برا یه تازه کار.

برای تست آیسی که باید به دوتا پایه ها طبق جدول ورودی بدی و خروجی رو چک کنی. برنامه اش این میشه:
        کد:
        PORTA.0=1;
        PORTA.1=1;
        if(PINA.2==1)
        lcd_putsf("TRUE");
        else
        lcd_putsf("FALSE");

PORTA.0=0;
        PORTA.1=0;
        if(PINA.2==0)
        lcd_putsf("TRUE");
        else
        lcd_putsf("FALSE");
        البته حرفه ای تر هم میشه نوشت. اینطوری نوشتم تا درکش راحتتر باشه.
        تشکر لازم نیست!

دیدگاه

سلام ایمان جون این پروژه دانشگاه ازتون میخوام که برنامه شو بهم بدید با تشکر در صورت لزوم بهم اس ام اس بدید زنگ بزنم 09385711721 باتشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X