اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pcb در پروتیوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pcb در پروتیوس

سلام دوستان
    کسی میدونه چطوری در پروتیوس میشه pcb تک لایه کشید
    به نظر میاد کمتر از دو لایه نمیکشه؟
    با تشکر

پاسخ : pcb در پروتیوس

از منوی system برو set strategies
    اون قسمت بالا رو روی power تنظیم کن
    پایین هم قسمت paire 1(hoz رو روس bottom layer یا none تنظیم کن
    خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
    چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
    ژان پل سارتر
    [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

سلام
      من هم قبلاً همین مشکل رو داشتم. یعنی خیلی ها دارند. دلیلش هم طراحی رابط کاربر مزخرف توسط شرکت سازنده است.
      به جای اینکه از Tab یا یه چیزی مثل این استفاده کنن از Combo Box استفاده کردن! خب آدم گیج میشه دیگه

به هر حال همون طور که آقای جبرائیلی گفتند وقتی وارد Edit strategies شدید از کومبوی بالا سمت چپ یه بار Power رو انتخاب کنید و هر دو قسمت hoz و ver رو روی Bottom layer تنظیم کنید.
      یه بار هم Signal رو انتخاب کنید و همین تنظیمات رو برای اون هم انجام بدید. یه این ترتیب همه ی مسیرها روی لایه پایین (آبی) رسم میشه.

موفق باشید

دیدگاه

دست هر دو تاتون درد نکنه :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sajadkk
          دست هر دو تاتون درد نکنه :job:
          وظیفمون بود
          خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
          چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
          ژان پل سارتر
          [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

سلام به دوستان گرامی
            طراحی pcb در پروتیوس بسیار ضعیف می باشد و به شما توصیه ما کنم از پروتل استفاده کنید.من برای طراحی pcb
            یک رو در پروتیوس بسار اذیت شده ام و ان را نیز طراحی کرده ام اما به پای پروتل یا اورکد نمی رسد.برای ارایه پرو÷ه کاردانی من از این نرو افزار برای آنالیز وطراحی مدار استفاده کردم اما هنگامی که خواستم از ان برای طراحی محیط pcb استفاده کنم علاوه بر گیر هایی که هنگام طراحی پد ها یا خط های مسی می داد با هعر کلکی که بود ان را طراحی کردم اما هنگامی که ان را چاپ کردم مشاهده نمودم که پد ها با دستکار های من باز هم ریز بودن و بعلاوه اینکه با یکدیگر فاصله نیز داشتند.در هر صورت برا ی طراحی pcb من به شماپروتل یا اورکد و برای آنالیز مدار پروتیوس را پیشنهاد می کنم.
            he best network in the world

دیدگاه

من تو پروتیوس یه مدار به قسمت pcb می برم . ولی تو route کردن مشکل دارم . یعنی عمل route رو به صورت کامل نمی کنه و بعضی مسیرها رو نمی تونه route کنه و نیمه کاره می زاره . خودشم می خوام تک رو در بیارم .
              پدرمو در آورده . لظفا کمکم کنین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X