اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژولهای فرستنده گیرنده rfدیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژولهای فرستنده گیرنده rfدیجیتال

باسلام خدمت تمامی اساتید انجمن.
    من برای ساخت یه سیستم اعلام خطر که بصورت بیسیم عمل کنه نیاز به یه فرستنده با برد حداقل 5 کیلومتر دارم از اساتید محترم که در مورد اینگونه ماژولها اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن همچنین در مورد تقویت خروجی این ماژولها که اکثرا تو بازار 100میلی واتی هستن راهنمایی کنین که با امکانات موجود بهترین روش جهت حل مشکل من چیه؟ بازم ممنون از راهنمایی هاتون [/color]
    MEHRENIA1366@GMAIL.COM
    مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

پاسخ : ماژولهای فرستنده گیرنده rfدیجیتال

سلام یعنی کسی نمیخاد منو کمک کنه
    همکنون نیازمند یاری سبزتان هستم فردا دیر است
    بابا یه گوشه چشمی چیزی آخه .................................................. .........
    MEHRENIA1366@GMAIL.COM
    مغز انسان خيلي پيچيده است و بخاطر همين هميشه دنبال راه حلهاي پيچيده ميگرده با کمي تامل ميشه راه حلهاي ساده تري رو پيدا کرد.هميشه پيچدگي وحجم بالا نشانه داشتن علم زياد نيست.

دیدگاه

سلام
      این برد حداقل 5 کیلومتر در فضای باز یا بسته ؟
      در روزگاري كه لبخند آدم ها بخاطر شكست توست برخيز تا بگريزند. كورش كبير
      شاد بودن، تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت. ارنستو چه گوارا

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooya_ict
        سلام
        این برد حداقل 5 کیلومتر در فضای باز یا بسته ؟

سلام
        خب تو فضای باز لازم دارم ÷یشنهاد شما چیه؟
        از دیجیتال استفاده کنم یا آنالوگ من فقط میخام یا پالس رو ارسال کنم وتو گیرنده اونو تفسیر کنم یعنی راساس این پالس دریافتی کاری رو انجام بده
        MEHRENIA1366@GMAIL.COM

دیدگاه

سلام
          دوست عزیز ماژول rfm12bp خروجی 500 میلی وات میده و اگر شما یک آنتن خوب مثل آنتن یاگی استفاده کنید فکر میکنم بشه 5 کیلو متر را جواب گرفت.فقط حتما از ماژول 915 مگاهرتز استفاده کنید.
          موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X