اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نشریه نویز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نشریه نویز

سلام.من نمیدونم این بحث جاش اینجاست یا نه ولی جای دیگه ای پیدا نکردم بگم.
    میخواستم اگه ممکنه مجله نویز رو با حجم کم هم بذارید تا راحت بتونیم دانلود کنیم.تو شماره اول این اتفاق افتاد ولی تو شماره دوم فقط لینک 17 مگی وجود داشت.
    ممنون

پاسخ : نشریه نویز

نوشته اصلی توسط behruz474
    سلام.من نمیدونم این بحث جاش اینجاست یا نه ولی جای دیگه ای پیدا نکردم بگم.
    میخواستم اگه ممکنه مجله نویز رو با حجم کم هم بذارید تا راحت بتونیم دانلود کنیم.تو شماره اول این اتفاق افتاد ولی تو شماره دوم فقط لینک 17 مگی وجود داشت.
    ممنون
    سلام.
    حرف شما کاملاً صحیحه، همه همکاران نشریه همین رو می گفتن، اما خوب واقعیت اینه که حجم مطالب خیلی زیاده، و همه اونها هم عکس دارن.
    انصافاً اگه قرار بود حجم فایل از این کمتر بشه، کیفیت عکس ها مطلوب نبود. قبلش چندین بار تست کردیم، و اگه کیفیت عکس ها بد بشه لطف خیلی از مطالب از بین میره.
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام
      راستش منم فکر می کنم که این کیفیت خوب خیلی در نتیجه ی کار تاثیر مثبتی داره . اما خیلی از دوستان مشکل سرعت اینترنت و دانلود و ... این حرفا دارن و از طرفی می خوان که از مطالب این نشریه هم بهرمند بشن که خوب به همین علت حجم کمتر براشون بهتره . من می گم اگه یه نظر سنجی از دوستان eca بشه ببینیم آیا راه حلی برای مشکل این دسته از دوستان می شه پیدا کرد یا نه ؟
      امروز زندگی را آغاز کن !
      امروز مخاطره کن !
      امروز کاری کن !
      نگذار که به آرامی بمیری !
      پابلو نرودا

دیدگاه

راه حل ساده : اشتراک مجله
        اگر دوستان به صورت گروهی اشتراک بگیرند (مثلا دانشجویان یک دانشگاه و...) چون هزینه پست کم میشه هزینه اشتراک خیلی کم میشه و فکر کنم بهترین حالت باشه

دیدگاه

من دو تا پیشنهاد دارم یکی اینکه اجازه دانلود قسمت به قسمت داده بشه، مثلا کنار گزینه هائی که برای نظر سنجی قسمت های مختلف نشریه در نظر گرفته شده لینک دانلود همون قسمت هم قرار بگیره.البته این زحمت شما رو زیاد میکنه ولی خوب کار خوبی از آب در میاد.و هر کس که دوست نداشت کل نشریه رو دانلود کنه فقط قسمت مورد نظرشو دانلود میکنه.پیشنهاد دوم هم اینه که این شماره رو هم با کیفیت پائین بذارید که بچه ها دانلود کنن و بعد یه نظر سنجی بذارین.
          ممنون از زحمات شما

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behruz474
            من دو تا پیشنهاد دارم یکی اینکه اجازه دانلود قسمت به قسمت داده بشه، مثلا کنار گزینه هائی که برای نظر سنجی قسمت های مختلف نشریه در نظر گرفته شده لینک دانلود همون قسمت هم قرار بگیره.البته این زحمت شما رو زیاد میکنه ولی خوب کار خوبی از آب در میاد.و هر کس که دوست نداشت کل نشریه رو دانلود کنه فقط قسمت مورد نظرشو دانلود میکنه.پیشنهاد دوم هم اینه که این شماره رو هم با کیفیت پائین بذارید که بچه ها دانلود کنن و بعد یه نظر سنجی بذارین.
            ممنون از زحمات شما
            ضمن تشکر از نظر خوب شما، به نظر من مورد اول که فرمودید خوب نیست، چون پیوستگی نشریه رو از بین میبره، و میشه یه سری مقاله جدا از هم.
            البته میشه روی این مساله کار کرد، منتها بدون صفحه آرایی نشریه. یا در سایت نویز.
            که اینا مواردی که داره بررسی میشه.
            اما به نظر من واقعاً خرید اشتراک نشریه کار ساده ایه، هزینه زیادی نداره، مخصوصاً با این هزینه های سنگین چاپ الان.
            دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X