اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل پست های تکراری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل پست های تکراری

سلام
    یک انتقاد:
    چرا بعضی ها زحمت سرچ به خودشون نمیدن؟
    یه موضوعی را که ممکنه کسی دیگه هم مطرحش کرده بوده بازم مجدد طرح میکنند
    در حالیکه با کمی حوصله بیشتر میشد پیداش کرد
    اینا همش باعث ایجاد بی نظمی میشه در قسمت های مختلف
    یا باید اجاز تاپیک ایجاد کردنو از بعضی ها گرفت
    یا مدام یکی تذکر بده و پاک کنه
    البته این انتقاد فکر کنم قبلا هم طرح شده بوده : :exclaim:
    جاذبه خاک به ماندن میخواند و آن عهد باطنی به رفتن
    عقل به ماندن میخواند و عشق به رفتن
    و این هر دو را خداوند آفریده است تا وجود انسان در آوارگی و حیرت
    میان عقل و عشق معنا شود. ( سید اهل قلم : ش.آ.)

کنترل پست های تکراری

سلام.
    ایول !
    منم همینو میگم دیگه.
    اینکارها همه نظم رو بهم میزنه.
    الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

کنترل پست های تکراری

خوب دوستان انتقاد کردین قبول..... :biggrin:
      لطفا پیشنهادتون رو هم بگین.
      اصلا لظفا یکی یک تاپیک جدا بزنه به اسم نظم دادن به پست ها یا یک همچین چیزی....اونجا همه پیشنهاداتشون رو بگن ما هم بگیم بهترین هارو اعمال کنیم.
      منتظر هستم .... :job:

دیدگاه

کنترل پست های تکراری

سلام دوستان
        میخوام خودم رو نخود این آش هم بکنم. :mrgreen:
        راستش من هم خیلی به این موضوع فکر کردم.من هم وقتی تاپیک های تکراری میبینم یه جوری میشم. مخصوصاً اگه جفتشونو یه نفر ایجاد کرده باشه!!
        من خودم یه نمونه دیدم که یکی توی یک انجمن 4 تا تاپیک تکراری زده بود!!! فکر کنم هنوزم هستش.
        دلیل همه اینا جدی نگرفتن قوانینه. شایدم مطالعه نکردن قوانین! اول از همه باید یه تمهیدی اندیشیده بشه که همه اعضا قوانین رو بخونن.

تا حدودی با Iran-pc موافقم که میگه باید همکارای انجمن هم یه وظایف و اختیاراتی داشته باشند. ( نمیدونم اینجا گفتن یا تو یه تاپیک دیگه)
        ولی مشکلش اینه که تشخیص مصادیق پستهای نا بجا خیلی سلیقه ای و شخصی میشه. البته جسارت نباشه ها ...

و اما پیشنهاد من اینه که همکارای انجمن و کاربران فعال با دیدن تخلف به طریقی اونو گزارش بدن تا رسیدگی بشه.
        آقایان بلورچیان و نحوی که نمیتونن همه انجمن ها رو پست به پست بخونن.

گزینه "گزارش به مدیر انجمن" هم که کار نمی کنه. من یه بار زدم رسیدگی نشد.

دیدگاه

پاسخ : کنترل پست های تکراری

خوب با اجازتون خودم این قسمت رو جدا کردم چون موضوع خیلی مهمی هست....
          امیدوارم همه دوستان هم در این بحث شرکت کنند تا به نتیجه برسیم.

ابتدا این موضوع رو بگم که گزینه گزارش به مدیران به خوبی کار میکنه تا حد امکان هم رسیدگی میشه منتها به شرطی که توضیحی که نوشته میشه مفهوم باشه ! یک بار یکی گزارش زده بود نوشته بود این پست !!! حالا من از کجا باید بفهمم منظور ایشون چی بود.... :biggrin:
          در کل این مورد یکی از مهمترین مواردی هست که دوستان میتونن بهمون کمک کنند. ولی کافی نیست.
          من به عنوان یک مسول باید یک شرایطی را ایجاد کنم تا همه دوستان بتونن در یان کار کمک کنند. امیدوارم با پیشنهادات شما دوستان چندین روش رو برای این کار داشته باشیم تا بازده فروم خیلی بالاتر بره.

تا حدودی با Iran-pc موافقم که میگه باید همکارای انجمن هم یه وظایف و اختیاراتی داشته باشند. ( نمیدونم اینجا گفتن یا تو یه تاپیک دیگه)
          ولی مشکلش اینه که تشخیص مصادیق پستهای نا بجا خیلی سلیقه ای و شخصی میشه
          دقیقا درسته یک مشکل بزرگ هم همین هست به هر حال معیار انتخاب اعضای گروه علمی سطح علمیشون هست و ماهم نمیخوایم ازشون انتظار داشته باشیم تا به کارهای جانبی انجمن رسیدگکی کنند این کار با هدف فعال نگهداشتن دوستان در زمینه علمی صورت گرفته ولی بحث همکاران انجمن جداست . شاید جاش اینجا نباشه ولی خوب میگم! ما داریم روی اساسنامه انجمن کار میکنیم و تغییراتی رو ایجاد میکنیم از این پس قصد داریم عنوان همکار بخش (مثلا الکترونیک) و گروه علمی را مختص کارهای علمی کنیم و عنوان تیم نظارتی - همکار انجمن - تیم اجرایی سایت را مسول انجام کار های جانبی انجمن از جمله مرتب کردن پست ها بکنیم....
          منتها در این راستا نیاز به عضو گیری داریم ولی قبول کنید که هرکسی رو نمیشه در این پست ها قرار داد. فکر کنین یک فرد با عنوان همکار بیاد یک جوابی بده که....خوب همه اون رو از دید سایت میبینن و خوب نسبت به سایت هم دلسرد میشن.

این یک سری توضیح کلی بود و بیان حساسیت های موجود امیدوارم دوستان هرچی به ذهنشون میرسه رو اینجا بگن تا بررسی کنیم.

متشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
            ابتدا این موضوع رو بگم که گزینه گزارش به مدیران به خوبی کار میکنه تا حد امکان هم رسیدگی میشه منتها به شرطی که توضیحی که نوشته میشه مفهوم باشه ! یک بار یکی گزارش زده بود نوشته بود این پست !!! حالا من از کجا باید بفهمم منظور ایشون چی بود.... :biggrin:
            :biggrin:
            خب شما باید اعلام میکردین کاربرا در صورت مشاهده ی تخلف چطوری باید گزارش بدن.
            البته جریان "این پست" کار من نبوده ولی من شخصا اون یه باری که در مورد یه تاپیک تکراری از این گزینه استفاده کردم فکر میکردم سیستم به مدیر نشون میده که این گزارش مربوط به کدوم تاپیک و پست میشه. :redface:

به هر حال من از این به بعد با ذکر لینک محل تخلف از این گزینه استفاده میکنم. اگه رسیدگی بشه دیگه حله دیگه
            اگرم اون تکست باکس توضیحاتش یکم بزرگتر بشه (Multiline) خیلی بهتره.

دیدگاه

سلام
              لینک صفحه دیده میشه یعنی به طور خودکار لینک فرستاده میشه منتها شما دلیل رو بنویسید که مثلا تاپیک تکراری هست یا مثلا مخالف قوانین سایت یا.... من که تاپیک رو میبینم نمیدونم تکراری هست یا چه مشکلی داره واسه همین کاری نمیکنیم بعضا دلیل رو ذکر کنید حله!

دیدگاه

جناب مدیر مثلا تیمی داشته باشید که نظارت داشته باشند روی پست ها و واسه تکراری ها اخطاری بدن بصورت pm به کاربر
                و بگن آقا شما اول سرچ کن بعد اگه چیزی پیدا نکردی بیا تاپیک باز کن
                آخه نمیشه همه مسولیت ها روی دوش شما مدیران سایت باشه
                خدا رو خوش میاد؟ :sad:
                تیمی فقط نظارت داشته باشه اگه اخطار داد و توجه نشد حق ایجاد موضوع گرفته بشه (خیلی خشن شد!!! )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط zahrag
                  جناب مدیر مثلا تیمی داشته باشید که نظارت داشته باشند روی پست ها و واسه تکراری ها اخطاری بدن بصورت pm به کاربر
                  و بگن آقا شما اول سرچ کن بعد اگه چیزی پیدا نکردی بیا تاپیک باز کن
                  آخه نمیشه همه مسولیت ها روی دوش شما مدیران سایت باشه
                  خدا رو خوش میاد؟ :sad:
                  تیمی فقط نظارت داشته باشه اگه اخطار داد و توجه نشد حق ایجاد موضوع گرفته بشه (خیلی خشن شد!!! )
                  دقیقا این مورد در اساسنامه با عنوان تیم نظارتی سایت گنجانده شده است فقط مشکل گزینش افراد هستند که خوب اونم انشالا با همکاری دوستان به زودی حل خواهد شد.
                  با هر حال باید از اعضای فعال سایت استفاده بیشتری بشه

دیدگاه

امیدواریم حل بشه :rolleyes:
                    ما همه منتظریم
                    چشم انتظار همچین نظمی :exclaim:
                    میخواید همه پرسی بذاریم نظراتو بشنویم :icon_razz:
                    باید شنیدنی باشه

دیدگاه

طبق موارد ذکر شده در قسمت قوانین سایت و اگه بخوام خیلی دقیق تر بگم

طبق تذکر های شماره 8 و 9 و 10 باید بیشتر در ایجاد پست دقت کنیم.

هر کسی قوانین را فراموش کرده میتونه این چند بند را مجددا محض احتیاط بیشتر مطالعه کنه

دیدگاه

سلام.
                        خوبید دوستان؟
                        من یه پیشنهادی دارم اما نمیشه اینجا گفت.
                        یه کمی بگی نگی توضیحی.
                        یعنی چون سوال برانگیزه باید با یکی از مدیرا آنلاین در موردش صحبت بشه.
                        البته شاید کمی قبول کردنش و مهم تر سر و سامان دادنش سخت باشه.
                        ولی به کلی سایت رو به سمت علمی شدن و عملی شدن سوق میده.
                        اگر امیر جان خواست انشاء الله امشب با هم آن بشیم براشون توضیح بدم.
                        شاید هم امکانات سایت اجازه نده , چون یه سیستم جدیده. :agree:
                        الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

با عرض سلام

به نظر من باید هنگام ثبت نام ، متقاضی مجبور بشه قوانین را بخونه و اسکرول آن را تا پایین بیاره ، بعد اجازه عبور به سایت به آن داده بشه

دیدگاه

الانم دقیقا همینجوری هست :redface:
                            باور ندارین دوباره ثبت نام کنید

دیدگاه

امیر جان ظاهرا امروز کار من فقط سوتی دادنه !!!! :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X