اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک درمورد یک قطعه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک درمورد یک قطعه

سلام برو بچ الکترونیک
    درحال تعمیر یک برد معیوب بودم که به این قطعه ( سه تا سلف پیچیده شده روی یک هسته ) رسیدم . میخاستم ببینم که رابطه این سه تا سیم پیچ چطوریه ؟ ( ازجهت اثرگذاری تزویج مغناطیسی برهم و اینکه اصلا روی هم تزویج دارند یا نه؟) :eek:
    عکس قطعه رو براتون میذارم.ببخشید کیفیتش کمه با وبکم لپتاپ گرفتم. :nerd:
    پایه های رو بروی هم ( سه جفت) دو سر یک سیم پیچ اند ( با تست اهمی فهمیدم) :smile:
    دوم اینکه توی نرم افزار پروتئوس چجوری میشه این قطعه رو اورد و به بقیه مدار متصل کرد؟ اگه میشه با شکل نشون بدین یا اینکه سایتی ، وبلاگی که مرتبط باشه معرفی کنید خیلی ممنون میشم. :bye

ممکنه فردا سر بزنم اگه سوالی داشتید درخدمتم یکم دیربشه ناراحت نشید ( یکی دوروز)
    ask One Question

پاسخ : کمک درمورد یک قطعه

داخل یه کتاب این قطعه رو دیدم که کارش این بود که از دوتای این سیم پیچها جریان عبور می کرد که مخالف هم دیگه بودند و شاری که درحلقه به وجود می یومد خنثی می شد واگر زمانی که جریان یکی از سیم پیچ ها کم یا اینکه زیاد یا قطع می شد در سیم پیچ سوم جریانی القا می کرد که سبب را اندازی یک مدار دیگر یا یک آلارم می شد

دیدگاه

سلام
      من این قطعه را تو پاور کامپیوتر دیدم
      ولی نمیدونم کارش چیه.
      همون که دوستمون گفت درسته

دیدگاه

دستتون درد نکنه/
        درحقیقت من این قطعه رو در یک برد بعد از یکسوساز پل قرارداشت و بعد از اون به یک TL494 . TL494 یک
        کنترل کننده PWM است
        ask One Question

دیدگاه

سلام تا اونجایی که من میدونم لین یک سلف هست و به عنوان نویز گیر و فکر کنم تطبیق دهنده امپدانس هم به کار میره.
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X