اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا ویدئو تصویری برای آموزش مدار هست؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا ویدئو تصویری برای آموزش مدار هست؟

سلام
    میخواستم ببینم آیا سی دی های استاد مجازی برای درس مدارهای الکتریکی وجود داره؟
    مثل این شبکه آموزش که میاد استاد درس میده
    اگه هست لطفا راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ : آیا ویدئو تصویری برای آموزش مدار هست؟

احتمالا برای دانشگاه مجازی دانشگاه شیراز بله
    ولی اونا رو فکر نکنم حتی بشه از دانشجو هاش هم گرفت!!!!!!!!!!!!!

می تونی یه سر به سایت دانشگاه MIT بزنی اونجا می تونی فایل تصویری سرکلاس بعضی از استادان این دانشگاه رو گیر بیاری
    موفق باشی

دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون
      مسئله هزینش نیسته
      راستش من دانشجوی دانشگاه آزادم . تو دانشگاه آزاد هم که میدونی بعضی از اساتید متاسفانه کم لطفی میکنن
      من الان که چند ترم گذشته و این درسها رو پاس کردم میبینم توی این درسها خیلی مشکل دارم .
      شما چه راهی به ذهن تون میرسه ؟
      کتاب رو هم میخونم ولی چون توی کلاس با مفاهیم درس خوب آشنا نشدم نمیشه از تو کتاب هم چیز زیادی سر در بیارم.
      کاش یک همچین سی دی هایی در اختیار همه بود نه فقط دست دانشجوهای شیراز !!!!!
      تو نمایشگاه کتاب تهران امکانش هست که همچین چیزی باشه؟

دیدگاه

با سلام
        دوست عزیز مشکل اصلی شما ( مثل من ) اینکه مفهومی به ماجرا نگاه نمی کنی
        مشکل شما درس مدار اینکه سعی نمی کنی روی مدار و مخصوصا مفاهیم اولیه وقت بذاری
        باور نمی کنی کسی مفاهیم بار الکتریکی و جریان و ولتاژ و توان - مدارسری - مدار موازی - مدار مختلط - KCL - KVL رو خوب بتونه جا بندازه بقیه فقط روابطه
        شما سعی کن روی یه کتاب خاص تمرکز بکنی و از این شاخه به اون شاخه پریدن رو بذاری کنار ( البته این یکی رو حدس زدم ها )

دیدگاه

به دانشگاه آزاد کم لطفی نکنین دیگه... :mrgreen: آزاد کجا میخونین؟
          ببینین من یک نظر شخصی دارم که خوب گفتنش زیاد درست نیست! بدون استاد هم میشه درس خوند حالا اینکه خوب نمیگن بماند...من میگم بدون استاد هم میشه ! شما کافی هست که یکم حوصله داشته باشین 2-3 تا تاب رو بخونین البته نه اینکه همش رو....خودتون متوجه میشین کدوم کتاب کجاهاش رو خوب گفته و کدوم نگفته . البته خوب وجود استاد همیشه باعث راحتی کار میشه ولی استاد بد هم باعث میشه از درس زده شیم پس من ترجیه میدم خودم بخونم ! :biggrin:
          ولی از این حرف ها بگذریم فکر میکنین مشکل اصلی با کدام بخش هاست؟ این سوال رو میپرسم چون شاید یک سری آموزش تهیه بشه که خوب بهتره متناسب با نیاز دوستان باشه

دیدگاه

دانشگاه مجازی دانشگاه MIT

http://ocw.mit.edu/index.html

MIT courses

http://ocw.mit.edu/OcwWeb/Electrical-Engineering-and-Computer-Science/6-002Circuits-and-ElectronicsFall2000/CourseHome/index.htm

دیدگاه

مرسی امیر جان
              راستش من خودم رو دارم برای امتحان کاردانی به کارشناسی آماده میکنم البته واسه علمی کاربردی
              استاد مدار 1 بد نبود ولی همون اوایل رو سطحی درس داد به مدارهای LC که رسید خوب شد اونم که بیشترش فرمول هست یاد گرفتنش مشگل نیست
              استاد مدار 2 که خدا خیرش بده جزوش 10 صفحه هم نشد میومد تو کلاس 1 ماه رو که 2 در کرد بقیه رو هم میومد تو کلاس می نشست 1 ساعت داستان میگفت بعد هم 1 مسئله که میخواست حل کنه از رو کتاب هیت میدید و حل میکرد بعدش هم فقط جواب آخر رو مینوشت میگفت روابط رو خودتون بلدین دیگه
              حالا خودت حدس بزن کجاهاش مشکل دارم

دیدگاه

مشکل اینه که این فیلمها رو باید انلاین دید

چطوری کل فیلم رو دانلود کنیم !!!

دیدگاه

برای دالود لینک فیلم ها فیلتره کسیمی تونه حتی همون فایل های 1 کیلو بایتی رئ برام دانلود کنه بذاره اینجا ؟؟

نیاز دارم
                  ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X