اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد موضوع پروژه پایانی کارشناسی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد موضوع پروژه پایانی کارشناسی!

دوستان من دانشجوی ترم آخر کامپیوتر -سخت افزار هستم می خوام یه پروژه ی توپ و کاربردی با AVR انجام بدم.......می خواستم خواهش کنم اگر کسی موضوع خاص و خوبی به نظرش می رسه منم در جریان بزاره که برم دنبالش و عملیش کنم..سختی کار زیاد مهم نیست کاربردی و مفید بودن پروژه خیلی مهمه.......باز هم ممنون از کمکتون.....

پاسخ : پیشنهاد موضوع پروژه پایانی کارشناسی!

پروژه که زیاده. شما هر سیستمی که فکرش رو بکنی میشه با avr پیاده کرد. باید ببینی خودت به چی علاقه داری. من پیشنهاد میکنم پروژه هایی که در سایت گذاشته شده یک نگاه بندازی چون می تونه بهت ایده بده و ذهنت رو باز کنه.
    موفق باشید

دیدگاه

سلام
      به نظر من یه فاصله یاب لیزری با AVR می تونه جالب کاربردی و در عین حال سخت باشه.
      «اگر واقعيات با نظريات هماهنگي ندارند، واقعيتآ‌ها را تغيير بده.»
      آلبرت انشتين

دیدگاه

:job:

سلام
        کاربردی (!) یه سیستم که بشه یک دستگاه usb رو در شبکه LAN شیرش کرد (!)
        :icon_razz:
        این مشکلیه که من به شخصه دارم! یه شبکه کوچیک کامپیوتری + یه پرینتر usb
        حالا چطور میشه بدون اینکه یک کامپیوتر دائما روشن باشه تا بوسیله اون این پرینتر در شبکه شیر بشه؛ یک مداری بوسیله میکرو طراحی کنید که بشه پرینتر رو مستقیما به شبکه (سوئیچ) وصل کرد و بهش IP داد oo: :nerd:

کاربردی بود ؟؟

دیدگاه

تیزرو پروژه توپیه واقعا.بچه ها من که نمیتونم ولی اگه کسی میتونه راهنمایی کنه به درد همه میخوره :agree:
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
            تیزرو پروژه توپیه واقعا.بچه ها من که نمیتونم ولی اگه کسی میتونه راهنمایی کنه به درد همه میخوره :agree:
            بله که توپه (!) :rolleyes:
            این پروژه در حد تولید صنعتی هم هست :job:
            باید دوتا پروتکل USB و LAN رو با هم بوسیله میکرو قاطی کنی تا یه آشی در بیاد ...

اونم چه آشی :applause:

دیدگاه

خوب با درایور printer چه کنیم
              یا نه usbhost اونو به چه صورت میشناسه
              هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
              بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
              میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

اگه من برم کارشناسی درس اینارو میخونم آخه اینا در تخصص کنترل ها می باشد :wow: شبکه های صنعتی و انتقال داده ها و سیستم های کنترل کامپیوتری و ....
                جانم به فدای ائمه اطهار
                می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
                  من هم یه پروژه تو مایه های اونی که آقای تیزرو گفتن سراغ دارم اینکه بیاین پروتکل TCP/IP رو روی یه پردازنده (فکر نکنم AVR جواب بده) پیاده کنین در این صورت میشه توانی رو که cpu برای TCP/IP stack صرف می کنه آزاد می شه و توانایی cpu بالاتر میره .
                  خوب بود؟ این یکی فکر کنم نیاز به یه تیم تحقیقاتی و برنامه نویسی داره.
                  مولای من
                  نخواهمت که بگریی ولی به گریه دعا کن که وقت رفتن ایام انتظار بیاید

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهورالحجه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X