اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بافر آنالوگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بافر آنالوگ

سلام
    من یه بافر آنالوگ نیاز دارم که با اون بتونم سیگنال صوتی که روی 48 ولت DC سوار شده(مدوله شده) که در حقیقت همون سیگنال ارسال شده توسط تلفن هست را باهاش سوئیچ کنم،اصلا چنین بافر یا سوئیچی وجود داره یا نه؟

پاسخ : بافر آنالوگ

سلام دوست عزیز زمانی که تلفن رو جواب میدی از 48 ولت به 10 تا 15 ولت کاهش پیدا میکنه و سیگنال رو اونوقت باید جدا کنیم
    گر بر سر نفس خود امیری مردی
    گر بر دگران خورده نگیری مردی
    مردی نبود فتاده را پای زدن
    گر دست فتاده ای بگیری مردی

دیدگاه

عرایض جنابعالی صحیح ولی من قبل از برقراری ارتباط میخوام عمل سوئیچ رو انجام بدم از اینرو میخوام بدونم که آیا اصلا چنین بافر وجود داره یا که نه باید از طریق Op Amp های موجود عمل سوئیچ رو انجام بدم؟

دیدگاه

من منظورت رو درست نفهمیدم ولی این اطلاعات رو میگم ببینم بدردت میخوره یا نه.
        زمانی که خط تلفن به صورت عادی است ولتاژ اون 50 ولت است و زمانی که زنگ میخوره یه ولتاژ 100 ولت با فرکانس 25hz میاد و اگر خواستی بفهمی که زنگ خورده یا نه از یک خازن استفاده کن تا مقدار dc عبور نکنه و بعد هم از خروجی خازن نمونه برداری کن و بعد اون رو به یه رله بده تا خط رو وصل کنه .
        اگر این بدردت نمیخوره کامل تر توضیح بده تا بیشتر کمکت کنم
        گر بر سر نفس خود امیری مردی
        گر بر دگران خورده نگیری مردی
        مردی نبود فتاده را پای زدن
        گر دست فتاده ای بگیری مردی

دیدگاه

ببینید من دنبال یه بافر یا بهتر بگم یه سوئیچ الکترونیکی میگردم که هم بتونم به اون فرمان بدم و هم باهاش صوت را سوئیچ(منتفل) کنم،بافر هایی که من می شناسم همه دیجیتال هستند و فقط صفر و یک را منتقل میکنند من دنبال یه بافر آنالوگم که سیگنال روی زوج سیمو بتونه منتقل کنه یعنی از نظر داخلی دقیقا مانند یه سیم عمل کنه و هر سیگنال آنالوگی که بهش دادیم دقیقا به خروجی ارسال کنه و مهمتر اینکه مثل بافر دیجیتال فرمانپذیر باشه،اما نمیدونم چنین بافر یا سوئیچی وجود داره یا نه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X