اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار گیرنده فرستنده چهار کاناله

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار گیرنده فرستنده چهار کاناله

پاسخ : مدار گیرنده فرستنده چهار کاناله

دوست عزیز لطف کنید یه مقدار راجع به سوالتون توضیح بدید.
    چه جور مدولاسیونی؟ کاناش چی باشه؟ فرکانس چقدر باشه؟
    آخه یه شکل گذاشتن هم شد توضیح؟؟؟
    دانش فني تا به عمل تبديل نشده، ذره اي ارزش نداره. اما بعضي وقت ها بايد از دانش براي باز کردن مرزهاي جديدي در علم استفاده کرد، نه اينکه اونها رو صرفاً فقط به عمل تبديل کرد.

دیدگاه

سلام
      دوست عزیز فرستنده و گیرنده چهار کانال در بازار موجود است فکر میکنم قیمتش 16000 تومان باشه.
      تازه 8 کانال و 16 کانال هم من در بازار دیدم.ماژول های آمده هم هست که با pt2262 و pt2272 راه اندازی میشه.
      موفق باشید

دیدگاه

با سلام خدمت تمام دوستانی که دنبال یک فرستنده وگیرنده مادون قرمز با آی سی ها یPT2262وPT2272 میباشند.
        بعد از کلی آزمایش بلاخره تونستم ارتباط این دو آی سی را با مادون قرمز برقرار کنم. هر کی میخواد با ایمیل زیر تماس بگیره تا نکته مداری شو بهش بگم.
        منتظرم.
        ***********@yahoo.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AHMAD3940
          با سلام خدمت تمام دوستانی که دنبال یک فرستنده وگیرنده مادون قرمز با آی سی ها یPT2262وPT2272 میباشند.
          بعد از کلی آزمایش بلاخره تونستم ارتباط این دو آی سی را با مادون قرمز برقرار کنم. هر کی میخواد با ایمیل زیر تماس بگیره تا نکته مداری شو بهش بگم.
          منتظرم.
          ahmad_avval@yahoo.com
          احمد جان نکته مداریشو همینجا بگو همه فیض ببرند . نکنه استغفرالله پولیه ؟؟؟
          باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

سلام دوستان من ی گیرنده فرستنده 8 کانال دارم میخواستم smd بهش وصل کنم میخواستم ببینم + و - رو چجوری باید به پایه های No Nc, COM متصل کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X