اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوستاش نیاز داره که یک آمپلی فایر پیشرفتست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوستاش نیاز داره که یک آمپلی فایر پیشرفتست

سلام
    من می خواهم یک وسیله ای بسازم که هم امپلی فایر باشه هم ضبط کنه هم پخش کنه و هم توانایی پاک کردن داشته باشه و بتونم به فلش وصلش کنم و هم بشه با میکرو کنترلش کرد اگر با کنترل از راه دور بشه بهتره
    راستش خودم یک ضبط و پخش صوت ساختم با آی سی ای اس دی 1700 و با مگا 32 ولی فقط این ای سی 40 ثانیه ظبط و پخش میکنه و من میخوام مداری مثل گفته های بالا باشه اگر میتونید کمکم کنید هر کمکی که باشه
    حتی بگید اصلا از کجا شروع کنم
    چطوری شروع کنم
    چیکار ا یاد بگیرم و ...
    ممنون
    داریوش
    :wow:
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

پاسخ : داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوستاش نیاز داره که یک آمپلی فایر پیشرفتست

سلام دادا.
    ضبط صدا رو نمیدونم. اما برای پخش میشه یه کارایی کرد. توی سایت یه صحبت هایی در مورد ساخت mp3 player شده.
    یه سرچ بزن.
    موفق باشی.
    تشکر لازم نیست!

دیدگاه

پاسخ : داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوستاش نیاز داره که یک آمپلی فایر پیشرفتست

دوستان من کمک هنوز میخوام
      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

پاسخ : داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوس

سلام,
        منظورتون از این که فلش خور باشه چیه؟(USB - MMC) کنترل از راه دور منظورتون این هوموت ها اینفراردی تلویزیون هست؟ چه نوع فایل هایی رو قراره پخش کنید؟

دیدگاه

هر چی بشه ظبط کرد خوبه
          ولی میخوام خوب کنترل بشه

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : داریوش میخواد یک مدار بسازه به کمک دوس

نوشته اصلی توسط کیهان اسدی
            سلام,
            منظورتون از این که فلش خور باشه چیه؟(USB - MMC) کنترل از راه دور منظورتون این هوموت ها اینفراردی تلویزیون هست؟ چه نوع فایل هایی رو قراره پخش کنید؟
            دوست خوب من از همین فلش های معمولی دیگه :wow:

دیدگاه

سلام,
              امپلی فایر که صرفا یک مدار هست و ربطی به میکرو نداری. مگه این که امپلی خیلی خیلی پیشرفته باشه که فکر نکنم شما به همچین چیزی نیاز داشته باشید. برای پخش و کنترل میتونید از VS1003 استفاده کنید که هم WAV رو پخش میکنه هم MP3 رو. وقتی هم که فلش رو بتونید باهاش کار کنید دیگه هر کاری میتونید باهاش بکنید و این بستی به طراحی ایننترفیس خودتون داره.

به نظر من اول برید سراغ کار با MMC. بعد که خوب راه افتادید برید سراغ VS1003. بعد هم میتونید برید سراغ امپلی و کنترل از راه دور که ساده هست. راجب ظبط هم فکر کنم همین VS1003 بتونه ظبط کنه. ولی ماطمینان ندارم.

فکر کنم راجب همه توی سایت بحت شده باشه. مخصوصا راجب MMC, پخش با VS1003 و ظبط. پس حتما سرچ بکنید.

موفق باشید.

دیدگاه

سلام
                کیهان جان من سرچ کردم ولی هیچی واسم نیومد
                مطنئنی در این سایت درباره اونهایی که گفتی بحث شده ؟
                مقاله یا چیزی دربارش شما نداری آدرسشو بدی ؟
                ممنون تشکر از شما
                :wow:

دیدگاه

هیچی نیومد ؟ :eek: :eek: :eek: :eek:

مطمئنید که توی این سایت سرچ کردید. توی سرچ فط 18 صفحه لیست تاپیک برای MMC و 2 صفحه هم برای VS میاد.

چی بگم ..... :eek: :eek:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X