اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال درمورد برنامه نویسی case لب ویو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال درمورد برنامه نویسی case لب ویو

سلام دوستان
    اولا واقعا از دوستان ممنونم که من رو در پست های قبلی راهنمایی کردند مرسی........
    دوستان وقتی مقداری رو از بیرون وارد case در لب ویو می کنیم باید در تمام پنجره های کیس اون مقدار رو حساب کنیم در غیر این صورت لب ویو error می گیره حالا چی کار کنیم که هر مقدار که می خواهیم از بیرون وارد کیس کنیم فقط برای پنجره های خاصی از کیس باشه...؟؟؟؟؟؟
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

پاسخ : سوال درمورد برنامه نویسی case لب ویو

لب ویو فقط برای مقادیر خروجی از کیس ها محدودیت گذاشته و شما باید برای اون در تمام کیس ها مقدار مشخصی رو قرار بدین. برای ورودیها اینطور نیست و شما میتونی از ورودیهات در بعضی از کیس ها استفاده نکنی

دیدگاه

خب دوستان یعنی هیچ راهی نیست؟؟؟ آخه چون برنامه رو در formula node نوشتم نمی تونم از local variable استفاده کنم ......

دیدگاه

من که نفهمیدم این ارسال دومت چه ربطی به سوالت داشت! اگه کارت هنوز راه نیفتاده عکس مدارت رو بذار ببینیم چیکار میشه کرد.

دیدگاه

دوست عزیز خیلی واضح بود چون خروجیformula node رو نمی خوام به یک indicator وصل کنم بعد ازش متغییر محلی درست کنم
          کلا کار نشد نداره امامن دنبال بهترین راه هستم....

دیدگاه

این خروجی کیس در حالت درست رو کجا میخوای ببری! خب برای همون نقطه یه متغیر محلی ایجاد کن و داخل حالت فالز کیس بذار! چون بهر حال منظورت اینه که فقط وقتی if اجرا شد یه متغیر عوض بشه و در غیر اون اتفاقی نیفته.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X