اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش دسته بندی موضو عات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش دسته بندی موضو عات

چون اکثرا به موضوعات مختلفی علا قه دارند
    و همچنین تعداد پست ها زیاد نیست بهتر نبود دسته بندی ها محدود میشد تا سرعت دسترسی بالا بره
    ضمنا لینکی هم برای نمایش آخرین پستها نیست یا حداقل من ندیدم؟؟

پاسخ : کاهش دسته بندی موضو عات

در مورد اینکه تعداد پست ها زیاد نیست.......باید بگم ما فعلا دقیقا مشکلی مخالف فرمایش شمارو داریم تعداد پست ها زیاد هست و خیلی مباحث نیاز به بخش های مجزا دارند و .....
    اگر به همین قسمت پیشنهادات نگاه کنید متوجه میشین که اکثر تاپیک ها خواستار ایجاد بخش های بیشتر هستند !!
    در مورد پست های آخر :
    دیدن نامه های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما
    دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما
    10 پست آخر
    تمام این موارد در بالا و پایین انجمن ها وجود دارند.

دیدگاه

ممنون از توجهتون
      منظور من اینه که به نسبت بخشها پستها کم هست چون گروهایی وجود داره که چند روز یک بار پست جدید داره
      و واسه دیدن اون ها بیخود باید یک صفحه تکراری رو باز کنیم
      ضمنا فکر نمی کنید نمایش ۱۰ پست آخر کم باشه؟

دیدگاه

سلام. خوبی دوست عزیز؟
        بله بعضی از قسمت ها فعلا ترافیک پستهاشون زیاد نیست ولی ما سعی کردیم سیستم رو طوری طراحی کنیم که تا مدتی این حالت پایدار بمونه. از طرفی اگه تمام قسمت هایی که پست هایی کمی دارن رو یکی کنیم اون موقع جستجو در بین اونها برای همه سخت خواهد شد و اگه به فرض در مورد یک موضوع درخواست ها افزایش پیدا کرد اون موقع دسته بندی خیلی زمانبر خواهد بود.

در مورد 10 پست آخر هم امیر جان از لحاظ فنی اطلاعات دارن ولی اگه بشه افزایش داد ممکنه باعث سنگین تر شدن فروم بشه و دسترسی رو سخت کنه. فکر میکنم امیر جان جواب دقیق تری بدن.
        موفق باشید.
        شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
        هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
        چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X