اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

میکرو کنترلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

میکرو کنترلر

سلام
    من نازنین هستم.
    سال دوم کامپیوتر.
    برنامه نویسی کامپیوتر بلدم.
    دلفی و سی.
    حالا میخوام بدونم
    اولا میکرو کنترلر چیکار میکنه؟
    یعنی چی که براش برنامه بنویسیم؟
    من با کیت کار کردم اما برنامه نویسی نداشت.
    فقط هویه کاری بود.
    حالا برنامه نویسی چه ربطی به الکترونیک داره؟
    دوستای عزیز فقط کامل توضیح بدید.
    من درسم خوبه.
    مطمئنم اینم زود یاد میگیرم.
    زود باشید فقط
    من امضا نمیدم.
    التماس نکنید.

پاسخ : میکرو کنترلر

چرا کسی جواب نمیده؟
    من امضا نمیدم.
    التماس نکنید.

دیدگاه

بطور کلی میشه کفت که میکرو کنترلر یک کامپیوتر با امکانات بیشتر و سرعت کمتر است
      انواع میکرو کنترلرها بسیار بسیار بسیار ... زیاد است و هرکدام تقریبا با دیگری فرق دارند البته شرکت به شرکت
      مانند کامپیوتر زبانهای برنامه نویسی مختلف دارند مانند asm, basic , c, pascal و ...
      در کل میکرو های ایران شامل سه دسته هستند avr , pic , msc51(8051 که خود این دسته ها شامل دهها نوع و خانواده هستند
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

سلام:
        میکرو یه کامپیوتر خیلی خیلی کوچیکه کار کردن با میکرو شامل نرم افزار که همون بحث برنامه نوبسی هستش و سخت افزار که مر بوط میشه به ارتباط میکرو با محیط اطرافش
        توی نرم افزا شما یه کار مشخص رو از میکرو انتظار دارید مثلا می خواهید هر 1 ساعت یه لامپ روشن بشه سپس به مدت20 دقیقه روشن بمونه و این سیکل تا زمان بی نهایت ادامه داشته باشه پس شما با ید برنامه ای بنویسید که میکرو عملیات بالا رو انجام بده برای این کار می بایست در ابتدا بدونید میکرو خودش چه امکاناتی رو برای شما فراهم میکنه بعد از اینکه این برنامه رو نوشتید خود نرم افزار برنامه شما رو تبدیل می کنه به اعدادی در مبنای 16 سپس شما با پروگرم کردن می تونید عملیلت مورد نظر رو از میکرو بخوایید

دیدگاه

:mrgreen:
          زبان دلفی یا همون پاسکال تحت ویندوز خوبه،من خیلی از کارهای برقیمو با اون انجام میدم،چون vb6 نمی تونست مستقیم اسمبلی بگیره(البته من یه جا یک روش یاد گرفتم که اون کارم کردیم)
          ولی مشکل پاسکال اینه که به جز mikroe من فقط یک جای دیگه یک برنامه فوق العاده قدرت مند برای میکرو ها دیدم که متاسفانه کرک نداره!!! AVRCo من دیوونه این برنامه هستم اما وقتی نسخه 4 اون اومده بود.فقط کرک 2 اون به زور پیدا شد.خدا کنه کسی کرکشو بزاره ...
          ولی از c برای میکروها می تونی خوب استفاده کنی
          اول هدفی که می خواین رو شرح بدین،بعد من مدلش و اسم بهترین کامپایلرش رو میگم

دیدگاه

** پست های نا مربوط به موضوع حذف شدند.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X