اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه نویسی ATMEGA8A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه نویسی ATMEGA8A

سلام خسته نباشین من میخوام برای ATMEGA8A به زبان بسکام برنامه ای بنویسم که هرچی از کامپیوتر به ماژول USB به سریال و به میکرو رسید رو به ماژول فرستنده HMT 433 MHZ ارسال کنه کسی برنامشو به زبان بسکام برام مینویسه؟عکس مدار هم پایین گذاشتم

پاسخ : برنامه نویسی ATMEGA8A

ببینم این انمن فعال هسته الان چند وقته تو این انجمن عضو هستم هنوز یکی پیدا نشده جواب یکی از سوالاتمو بده حداقل جواب این سوالمو بدین عجله دارم خواهشن

دیدگاه

دوست گرامی شما که سوالی نپرسیدید که جواب بدیم
      اینجا بنگاه عام المنفعه که نیست هر کی هر پروژه ای داره براشون به صورت رایگان انجام بدیم شما خودتون کمر همت و ببندید و شروع کنید به نوشتن برنامه هر جا که مشکلی داشتید مطرح کنید حتما بچه ها کمک خواهند کرد
      موفق باشید
      The harder I work, the luckier I get

دیدگاه

ببخشید این برنامه ای که درخواست دادم یعنی اینقدر سنگینه که به پول نیاز داره؟عزیز من یه واسه شما که با کیکرو کار کردین مثل اب خوردنه دوخط بیشتر نیسته واسه اب خوردن هم باید پول بدم حالا نمیشه این دوخطو شما مجانی بنویسی؟

دیدگاه

اقا ما شنیدیم این جا دعوا شده :mrgreen:
          این انجمن یکی از فعال ترین انجمن هاست فقط نحوه ی سوال کردن و کلمات مهمه در ضمن سر برگتم مهمه اگه از یه جمله خوب استفاده کنی تو یه روز 500 تا بازدید خواهی داشت :applause:
          من مخلص همه هستم
          داداش گلم تا اونجایی که من بلدم و کار کردم اگه ماژول usb به سریالت ft232 باشه یینی ttl
          باشه بدون واسط میکرو ارسال میشه کرد
          پایه rxt به txt
          پایه txt به rxt
          من خودم با یه کامپیوتر 2 تا ماژول راه اندازی کردم
          ارسال و دریافت انجام د مشکل خاصی هم نداشتم هیچ گونه میکرو و برنامه نویسی هم نبود :wow:
          [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلام
            اینم یک مطلب در مورد ماژول ها RF:

امیدوارم مفید واقع بشه دوست عزیز
            فایل های پیوست شده

دیدگاه

ببخشید حامد رحیمی میشه بیشتر توضیح بدین یعنی هیچی نیاز نیسته بین hmt ومبدل usb به سریال باشه خروجیش سریال هسته ولی ماژولhmt سه تا پایه داره؟gnd , vcc ,data

دیدگاه

هیچی نمیخواد :nerd:
                اگه ورودی ماژول سریال هست خروجی هم سریال هیچی نمیخواد
                مال من hm-tr
                هست و 3 تا پایه داره نوشته drx dtx gnd
                خوب ببین پایه dtx برای ارسال هست ( تو ماژول تو هم همین پایه هستش ) که به پایهrxt خروجی سریال وصل میشه
                زمین هاشون هم باید مشترک باشه
                سعی کن از تغذیه مجزا استفاده کنی جریان کشی از usb یکم خطرناکه معمولا هم مدار درست کار نمیکنه :nerd:
                [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X