اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مقاومت متغیر برای کم و زیاد کردن نور لامپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مقاومت متغیر برای کم و زیاد کردن نور لامپ

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان میخواستم یه مداری بگذارید که بتونم باهاش نور لامپ رو کم و زیاد کنم
    باتشکر

پاسخ : مقاومت متغیر برای کم و زیاد کردن نور لامپ

درود بر شما
    باید از دیمر استفاده کنی
    http://www.hlachini.com/modules.php?name=News&file=article&sid=14
    در روزگاري كه لبخند آدم ها بخاطر شكست توست برخيز تا بگريزند. كورش كبير
    شاد بودن، تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت. ارنستو چه گوارا

دیدگاه

دوستان من یه چراغ مطالعه دارم روش یه دکمه روشن کردنه که باید بپیچیم تا روشن شه ، هرچقدر بپیچیم چراغ روشن تر میشه یعنی نورش بیشتر میشه
      میخواستم ببینم همچین چراغی رو چطوری بسازم؟

دیدگاه

پاسخ : مقاومت متغیر برای کم و زیاد کردن نور ل&#1575

نوشته اصلی توسط بهروز وثوق
        دوستان من یه چراغ مطالعه دارم روش یه دکمه روشن کردنه که باید بپیچیم تا روشن شه ، هرچقدر بپیچیم چراغ روشن تر میشه یعنی نورش بیشتر میشه
        میخواستم ببینم همچین چراغی رو چطوری بسازم؟
        دوست عزیز اون کلید اسمش کلیدولوم هست که یک کلید و مقاومت متغیره که یک دیاک رو کنترل میکنه.
        برای ساختش میتونید از همین لینک بالایی که دوستمون گذاشتن استفاده کنید.
        این لینک هم یه نمونه دیجیتالیشه که بجای ولوم از کلید برای کم و زیاد کردن نور استفاده شده.
        http://www.hlachini.com/modules.php?name=News&file=article&sid=15& amp;mode=thread&order=0&thold=0
        در جهان هرگز مشو مدیون احساس کسی - تا نباشد رایگان مهرت گروگان کسی
        گوهر خود را نزن بر سنگ هر ناقابلی - صبر کن پیدا شود گوهر شناس قابلی

دیدگاه

کیت آماده ی این مدارو بهنام کیت تو مشهد داره،قیمتشم فک میکنم 2و3 تومن بیشتر نیست،1800واتم توانشه
          انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
          فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

مدار مخابراتی و کم و زیاد کردن نور لامپ؟ :eek: اون vswr متر منو منتقل کردین مهندس رضایی , از صب تا حالا دارم شیشه های خونه خودمونو میارم پایین کسی جوابمو نمیده :mrgreen: :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X