اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مفهومش چیه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مفهومش چیه؟

سلام
    نوشته زیر قسمتی از instruction یه ژورناله میشه بگین کلا میگه چیو باید براشون بفرستیم و این مکانیزمی هم که گفته غیرفعال کنیم چیه؟ :smile:

however if you are using another text processor e.g. WORD please send a printout of your manuscript together with the plain ASCII-file but please take care to disable the automatic line-breaking mechanism in your text processing system.
    حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
    خام بودم - پخته شدم - سوختم

پاسخ : مفهومش چیه؟

ببین کاراکتر Enter شمارش 0x0D هست یا همون شماره 13 این کاراکتر که با زدن کلید اینتر ارسال میشه به معنای خط جدید هست اما برای اینکه نوشته شما به خط جدید بره (مثلا در نرم افزار Notepad)باید علاوه بر این کاراکتر شما کاراکتر سر خط به شماره 0x0A یا همون 10 خودمون رو هم بچسبونی بعدش. خیلی از نرم افزار ها بطور اتوماتیک هر وقت 0x0D رو ببینن خودشون 0x0A رو اضافه مینن مثل نرم افزار ترمینال codevision که شما میتونی غیر فعالش هم بکنی.
    این متن بالایی هم به شما میگه که اگه این قابلیت تو نرم افزارتون فعال هست غیر فعالش کنید

دیدگاه

پاسخ : مفهومش چیه؟

نوشته اصلی توسط mojalan
      ببین کاراکتر Enter شمارش 0x0D هست یا همون شماره 13 این کاراکتر که با زدن کلید اینتر ارسال میشه به معنای خط جدید هست اما برای اینکه نوشته شما به خط جدید بره (مثلا در نرم افزار Notepad)باید علاوه بر این کاراکتر شما کاراکتر سر خط به شماره 0x0A یا همون 10 خودمون رو هم بچسبونی بعدش. خیلی از نرم افزار ها بطور اتوماتیک هر وقت 0x0D رو ببینن خودشون 0x0A رو اضافه مینن مثل نرم افزار ترمینال codevision که شما میتونی غیر فعالش هم بکنی.
      این متن بالایی هم به شما میگه که اگه این قابلیت تو نرم افزارتون فعال هست غیر فعالش کنید
      تو ورد 2003 کجا رو باید چک کنم که ببینم اینطوری هست یا نه؟
      منظورم اینه از چه مسیری باید برم و این قابلیت رو در WORD 2003 غیرفعال کنم؟؟
      حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
      خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X