اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه جستجوی محصول مورد نظر در سایت Microchip

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه جستجوی محصول مورد نظر در سایت Microchip

عرض سلام و ارادت
    برای جستجو و یافتن محصول مورد نظر خود در سایت مایکروچیپ میتونید به صفحه زیر مراجعه کنید:

http://www.microchip.com/stellent/idcplg?IdcService=SS_GET_PAGE&nodeId=1924& dDocName=en544123

بعد از وارد شدن به این صفحه در سمت راست صفحه چند قسمت وجود دارد که با کلیک کردن روی آنها به محل مورد نظر هدایت میشوید: دومی از بالا MAPS ONLINE هست که با کلیک کردن روی آن وارد صفحه دیگری میشوید، در این صفحه برای جستجوی محصول مورد نظر خود روی دکمه مربوطه کلیک میکنید،آ‌ به عنوان مثال اگر قصد جستجو برای میکروکنتلرها را دارید روی Microcontroller کلیک میکنید، حال وارد یک صفحه میشوید که با انتخاب قابلیتهای مورد نظر میکروکنترلر از نوارهای کشویی میتوانید محصولات مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنید،آ‌ به عنوان مثال اگر به دنبال یک میکروکنترلر 16 بیتی با ظرفیت حافظه برنامه بین 12 تا 256 کیلو را دارید از قسمت Family گزینه 16 bit را تیک کرده و در قسمت program memory از نوار کشویی from عدد 12 و از نوار کشویی thru عدد 256 را انتخاب میکنید. حال صفحه refresh شده و در قسمت سمت راست لیستی از محصولاتی که با خواسته شما مطابقت دارد را نمایش میدهد که میتوانید آنها را بر حسب فاکتور مورد نظر مرتب کنید و محصول مورد نظر خود را بیابید.
    باز بر میگردیم به صفحه اول (آ‌ بعد از کلیل روی لینک داده شده ): در قسمت سمت راست MPS ONLINE را کلیک کنید: یک صفحه فلش باز میشود که میتوانید محدودیت های مورد نظر خود را مشخص کنید و لیستی از محضولات مطابق با درخواست خود را مشاهده کنید، همچنین میتوانید از دکمه های بالا روی قسمت Export PDF کلیک کرده و لیست کامل را به صورت PDF ذخیره کنید.
    بر میگردیم به صفحه اول: قسمت بعد ( DTS ) مربوط به ابزار توسعه است که محصولات جانبی مانند پروگرامر و سایر محصولات مربوطه درون آن قرار دارد و شما میتوانید مثلا با انتخاب میکروکنترلر مورد نظر محصولات مربوط به آن را مشاهده کنید.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید
لطفا صبر کنید...
X