اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چند کتر است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چند کتر است؟

سلام
    من چند وقت پیش یه مدار ساختم که توش lm 35 استفاده شده بود که حدودا 3-4 متر از مدار فاصله داشت از سیم شیلد هم استفاده کردم واسه سیم کشی ولی فقط دماهای بالای 60 درجه رو درست نشون میداد و همین که از 60 درجه میومد پایین اعداد قاطی پاتی نشون میداد (مثلا 20-45-80-10) مثل اینکه نویزی میشد بعد سیمشو عوض کردم 3 رشته از این وایر رپ ها گزاشتم تا حدودی مشکل حل شد فقط الان دمای زیر 15 درجه رو نشون نمیده( جالبه میگن برای مصونیت در برابر نویز سیم شیلد باید استفاده کنی ولی برای من بر عکس شده :eek
    واسه ی رفع این مشکل چکار باید بکنم؟؟ راهی وجود داره یا باید سنسورو عوض کنم؟ یه سوال دیگه این که حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چقدره؟؟
    پیشاپیش ممنون
    The harder I work, the luckier I get

پاسخ : حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چند کتر است؟

کسی نبود؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط narek
      سلام
      من چند وقت پیش یه مدار ساختم که توش lm 35 استفاده شده بود که حدودا 3-4 متر از مدار فاصله داشت از سیم شیلد هم استفاده کردم واسه سیم کشی ولی فقط دماهای بالای 60 درجه رو درست نشون میداد و همین که از 60 درجه میومد پایین اعداد قاطی پاتی نشون میداد (مثلا 20-45-80-10) مثل اینکه نویزی میشد بعد سیمشو عوض کردم 3 رشته از این وایر رپ ها گزاشتم تا حدودی مشکل حل شد فقط الان دمای زیر 15 درجه رو نشون نمیده( جالبه میگن برای مصونیت در برابر نویز سیم شیلد باید استفاده کنی ولی برای من بر عکس شده :eek
      واسه ی رفع این مشکل چکار باید بکنم؟؟ راهی وجود داره یا باید سنسورو عوض کنم؟ یه سوال دیگه این که حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چقدره؟؟
      پیشاپیش ممنون
      من lm35 رو با icl7106 ( یا 7 دقیقا یادم نیست ولی led درایو بود )با سیم زوجی مخابراتی تا حدود ده پونزده متر تست کردم منبع تغذیه یه آداپتور دیواری 9 ولت بود و از یه رگولاتور 7805 استفاده کردم البته رقم پایین رو حذف کرده بودم تو سیم رابط هم از یه زوج بعنوان + و - و از یه زوج دیگه بعنوان سیگنال و منفی استفاده کرده بودم

دیدگاه

پاسخ : حداکثر طول مجاز برای سیم کشی lm35 چند متر است؟

بدون درایور چقدر میشه سیم کشی کرد؟؟ کسی خبر نداره؟؟ تو دیتاشیتش چیزی ننوشته بود :cry2:

دیدگاه

سلام
          کار سختی نیست .من 20 متر رو تست کردم البته 8 تا LM35 داشت سیستم .
          راه حلش هم یک خازن 47 میکرو می باشد که سر + به ورودی ADC و سر منفی خازن به GND وصل میشه .
          شک نکنید که تست شده و جواب داده .البته سرعت پاسخ دهی 1 ثانیه میشه
          موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X