اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تنظیم فرکانس مگا 88 روی 2 مگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تنظیم فرکانس مگا 88 روی 2 مگ

دوستان
    من روی یک مدار بجای مگا8 از مگا88 استفاده کردم
    حالا نمی دونم چطور رو دو مگ تنظیم کنم
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

پاسخ : تنظیم فرکانس مگا 88 روی 2 مگ

یا بهتره بگم چطوری فرکانس 2 رو بدست بیارم
    با تقسیم فرکانس
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط n340
      یا بهتره بگم چطوری فرکانس 2 رو بدست بیارم
      با تقسیم فرکانس
      این سری فرکانس های 1 و 8 مگاهرتز و 128 کیلو هرتز رو به صورت داخلی داره .

برای استفاده از فرکانس 2 مگ از کریستال خارجی استفاده کنید .
      مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

کریستال 2 مگ قیمتی در حدود یک میکرو داره پس فکر نم کنم ارزش داشته باشه
        رو تقسیم فرکانس این سری کسی اطلاعاتی داره

دیدگاه

کریستال 2 مگ قیمتی حدود 200 تومن داره :agree:

در بسکام دستوری به نام CLOCKDIVISON وجود داره که کلاک سیستم رو میتونید به صورت نرم افزاری تغییر بدید اگه با این کامپایلر دارید کار میکنید
          مهم نيست كه چه انديشه اي در سر و چه ترسي در دل داريد؛ مهم آن است كه بيكار ننشينيد و دست به كاري بزنيد و وارد ميدان عمل بشويد.

نمي توانيد به كودكي بياموزيد كه از خود مواظبت كند، مگر آنكه او را آزاد بگذاريد تا براي مواظبت از خود بكوشد؛ ممكن است اشتباه كند، ولي دانايي او از ميان همين اشتباهات سرچشمه مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X