اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شرکت های تولید مدار چاپی معرفی کنید که قیمت مناسب میگیرند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شرکت های تولید مدار چاپی معرفی کنید که قیمت مناسب میگیرند

سلام دوستان

لطف کنید شرکت هایی که PCB با کیفیت خوب و با قیمت منسفانه میزنند رو اینجا معرفی کنید تا بتونیم در تماس باشیم با آنها و کار های PCB رو به آنها بدیم تا برامون تهیه کنند

من با چند نمونه از این شرکت ها صحبت کردم ولی قیمت خوب نمیدن برای هر چاپ 5000 تومن پول فیلم می خواد بگیره آخه مگه چند با می خواد اون فیلم رو چاپ کنه که برای یک برد مثلا 4 تا در خواست بدیم پول 4 تا فیلم رو پرداخت کنیم ؟؟

نه اینجور فایده نداره من با این جور شرکت ها صحبت کردم ولی نتیجه ای نداشته دوستان لطف کنید دوستان و شرکت های معتبر رو معرفی کنید بیشترین مسئله برای ما کیفیت خوب مدار چاپی و قیمت مناسب می باشد

پاسخ : شرکت های تولید مدار چاپی معرفی کنید که قیمت مناسب میگیرند

شما اسم اون شرکتی رو که بهت قیمت بالا داده می گفتی! اینطوری مشکوک میزنی!
    ......................
    جای خوبی که هم قیمتش مناسبه هم سرعتش و هم نسبتا دقتش آلفا مدار هستش.
    ...................
    اگه کار خیلی ظریف داری یه جایی هست به نام فراز مدار که بردهای حرفه ای تولید می کنه. یکم کارشو طول میده ولی کیفیتش خوبه.
    اگه کارت خیلی حرفه ای تر شد و پولشم داشتی که بدی خارج از کشور این کارو برات انجام بدن سراغ عرش گستر رو بگیر. برد با تعداد لایه های نا محدود با زمان کمتر از دو هفته برات میفرسته تایوان یا چین یا کانادا!
    اگه کار فوری دو لایه معمولی داری بده همون آلفا مدار. قیمت فیلم رو هم فقط برای نمونه ی اولیه دریافت می کنن نه برای هر برد! شما برای هر طراحی جدید باید فیلم جدید پرینت بگیری ولی اگر از طراحی های قبلی بخوای بسازی همون فیلمای قبلی رو میدی برات می سازن!

کاربر گرامی لطفا در مورد انتقاد اسم نبرید....

-------------------------------
    آقای تیم نظارتی پس کجا باید ملت گاه بشن؟
    هرکی چون پول داد اینجا تبلیغ کرد نباید ازش انتقاد بشه؟
    بفرمایید کجا انتقاد بشه؟
    --------------------------------

دیدگاه

سلام

نمی تونم اسم اون شرکت رو بگم چون دنبال دشمن تراشی نیستم

برد های من ماتریکس برای تابلوروان هستن و زیاد هم دقت بالا نیستند و 2 - 3 تا برد دیگه که دقتوشن هم زیاد بالا نیست

سایت آلفا مدار برای من باز نمیشه اگه لینکشو دارید برای بنده قرار دهید

مرسی از پاسختون

دیدگاه

جناب بروس ویلیس عرضم به خدمت شما که اگه تیراژ کارت بالا باشه ایران مدار خوب تخفیف میده. فایلتو بهشون ایمیل میزنی و بعد تماس میگیری تا پیش فاکتور برات بفرستن بعدش سفارش میدی: iranmadarmetalize@yahoo.com تلفن: 66717144
        اگر فقط نمونه داری بده آلفا. سایت آلفا تشریفاتیه اصلا کار نمی کنه. باید فایلتو بهشون ایمیل بزنی: alfamadar@yahoo.com بعدش تلفنی هماهنگ کنی: 66728061

یه نکته ی دیگه اینکه از LED پدر مادر دار مثل Everlight اصلی استفاده کن.

دیدگاه

سلام

مرسی . فقط این نوع LED برای تابلوروان مناسب ؟؟؟ indor یا Outdoor ؟

لطفا اطلاعات بیشتری در این مورد بدید

مرسی

دیدگاه

داخل سایت www.maxim-ic.com عبارت List of LED Manufacturers رو جست و جو کن. یک فایل pdf شامل تمام سازنده ها با سایتشونو برات میاره. میتونی بری تک تک بررسی کنی. نمیشه که تجربه چند ساله رو همینجوری اینجا گفت دوست عزیز!
            برای تابلوی روان بهتره از LED های بیضوی یا همون Oval استفاده کنی.
            داخل سایت های سازنده چند صد مدل LED پیدا می کنی. تفاوت اصلی اون ها در شدت نور و طول عمرشونه. شدت نور معمولا بر حسب میلی کاندلا برای LED ها بیان میشه. هرچقدر این عدد بالاتر باشه LED بهتر و گرونتر خواهد بود.
            از این جهت گفتم everlight چون توی ایران میتونی اصلیشو پیدا کنی. روی بسته هاش شماره سریالشونو نوشته که از روی اونها میتونی داخل سایت مشخصات دقیقشو ببینی.
            شرکت های دیگه ای مثل ST و Brightview هم هستن.
            Indoor یا Outdoor بودن به شدت نور LED برمیگرده و هم چنین قابی که شما برای اونا استفاده می کنی: اگر دقت کرده باشی تابلوهای بیرون دارای یک ردیف سایه بان بالای هر LED هستند که جلوی نور آفتاب رو میگیرن.
            LED خیلی خوب مربوط به شرکت KingBright آمریکایی هست که داخل بازار ایران موجود نیست و خودت باید بری از دبی بیاری یا بگی برات بیارن.
            بعدشم اگر می خوای به صورت تجاری تابلو روان بسازی، در ابتدای کار وقتتو صرف ساخت ماتریس و لحیم کاری نکن و بیشتر وقتتو بزار روی سیستم کنترلی و نرم افزار روی کامپیوتر. ماتریس های Outdoor آماده به لطف چینی ها در بازار فراوون یافت می شه. خوبیه این ماتریس ها اینه که شامل case و سایه بون برای هر LED هستش. قیمشم خیلی خیلی در مقایسه با اون کاری که خودت می خوای انجام بدی مناسب تره.

دیدگاه

سلام
              برای برد نمونه شمس الکترونیک اول خیابان سی تیر هم ارزون میگیره هم سریع تحویل میده
              برای تعداد یاسکا مدار تو پاساژ عباسیان هم کیفیتش خوبه هم قیمتش مناسبه

دیدگاه

من مدت چند ساله که pcbهارا به مهران مدار میدادم.پاساژ امجد.قبلا خیلی با کیفیت بود.ولی الان پی سی بی ها رو در حد اشغال میزنه.لحیم روی فیبر نمی شینه.و همین باعث میشه مرجوعی ممحصولات شدیدا بره بالا.به جاهای دیگه هم تماس گرفتم ولی جواب نمیدن.مثلا همین الفا مدار.پاسخگویی شون خیلی ضعیفه.یه شرکت که با کیفیت بزنه.قیمت و اینها مهم نیست.فقط کیفیت.اگه کسی از دوستان که در تیراژ تولید داره لطفا یه برند خوب معرفی کنه.چون هر سری باید 5تا شیت pcbبزنم.نمیتونم بگم این سری زدم اگه خراب شد سری بعد میرم یه جای دیگه.
                جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۲۲:۰۵ ۱۳۹۹/۰۶/۲۴.
                eshop-hodhod.ir

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X