اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی TFT LCD با FPGA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی TFT LCD با FPGA

سلام،از دوستانی که تجربه کافی در مورد fpga دارن یه سوال دارم، من در نظر دارم از یه tft lcd 7 اینچی استفاده کنم، ظاهرا با میکرو نمیشه و باید با fpga انجام داد، سوال اینه که اگه باید با fpga انجام بدم چه نوع آی سی رو پیشنهاد میکنید که تو بازار هم رند باشه و از اونجایی که من با fpga آشنایی ندارم چه کتابی یا منبعی رو پیشنهاد میکنید که زودتر به نتیجه برسم،قبلا از توجه دوستان سپاسگزارم

پاسخ : راه اندازی TFT LCD با FPGA

با ARM خیلی راحت تر می تونی این کارو انجام بدی و قیمت پایین تر!
    از اونجایی که احتمالا C خیلی بلد هستی ولی VHDL یا Verilog نمی دونی و تازه می خوای شروع کنی، با FPGA وقتت خیلی گرفته خواهد شد!
    ARM هایی وجود دارند که داخلشون کنترلر LCDآ‌ و بعضا VGA هم دارند. خودت یه سرچ بزنی پیدا می کنی.

دیدگاه

عزیزم اگه از lcd استفاده می کنی حواست باشه که یک دفعه قیمتش از یک مانیتور بیشتر نشه!!!به نظرم اگه تونستی lcd با قیمت زیر 30% مانیتور پیدا کنی می صرفه! وگرنه من جای تو بودم از یک مانیتور خشکل 17 اینچ استفاده می کردم.

دیدگاه

علی اقا ضمن تشکر از توجهت،من الان lcd دارم که سایزش 7 اینچه و قیمتشم 30 هزار تومنه و ساخت شارپ ژاپن ، فقط موندم چطوری راهش بندازم

دیدگاه

سلام
          عزیزم راه اندازی lcd و مانیتور هیچ کاری نداره.
          من حاضرم بهت کمک کنم.می تونی بهم لینک فروش و شماره lcd رو بدی؟کاتالوگ که ازش حتما داری!؟

دیدگاه

ارسال شده توسط: Majid-BN
            « : دسامبر 03, 2010, 1203 pm » قرار دادن نقل قول
            علی اقا ضمن تشکر از توجهت،من الان lcd دارم که سایزش 7 اینچه و قیمتشم 30 هزار تومنه و ساخت شارپ ژاپن ، فقط موندم چطوری راهش بندازم
            ال سی دی 7 اینچ رنگی شارپ 30 هزار چوق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            عزیزم نمیخوام بگم دروغ میگی اما مطمئنم تو ایران زندگی نمیکنی !!!!!!!!!

آخه این موبایلام ال سی دی 7 اینچی روشون ندارن که بگیم چون تجهیزات مصرفی ارزونه !!!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X