اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوالی درباره نرم افزار google erth ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوالی درباره نرم افزار google erth ؟

سلام
    اول بگم مجبور شدم این تایپیکو اینجا هم بزنم اخ هتو قسمت کامپیوتر کسی جواب نمیداد :redface:

سلام
    تو نرم افزار google Erath البته از نوع افلاین که تمام نقشه های ایرانو داره یه جایی هست(با پور ت com ) که گفته میشه وصلش کنی به gps و مختصاتو خودش نشون میده
    کسی تا حالا امتحان کرده؟
    من هر کاری کردم نتونستم ...
    خروجی GPS رو وصل کردم بهش ولی اصلا پورته کامی که GPS وصله رو نمیشناسه :sad:

ذكات علم ياد دادنه ....

پاسخ : سوالی درباره نرم افزار google erth ؟

نمی دونم این سوال به اینجا چه ربطی داره از شما بعیده این تاپیک رو تو قسمت مخابرات بزن

بعدم اصلا گوگل ارث کارش این نیست خروجی جی پی اس رو بگیره
    هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
    بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
    میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

نمی دونم این سوال به اینجا چه ربطی داره از شما بعیده این تاپیک رو تو قسمت مخابرات بزن
      گفتم که عجله ایی اما حق با شماست :redface:

بعدم اصلا گوگل ارث کارش این نیست خروجی جی پی اس رو بگیره
      تو قسمت Tools>> GPS تو اونجا میتونی مستقیما GPS رو وصل کنی به پورت COMو بدون اینکه مختصاتو دستی وارد کنی خودش مکانی که هستی رو نشون میده

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

پس باید ببینی چه پروتکلی رو میخونه
        $GPGAA
        $GPRMC
        هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
        بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
        میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

پس باید ببینی چه پروتکلی رو میخونه
          $GPGAA
          $GPRMC
          من از GPS مدل TTL_LEA_4H استفاده میکنم پروتکلشم NMEA هست

اینم که شما فرمودید جزئ همون پروتکل NMEA میشه البته اگه منظورتونو درست متوجه شده باشم
          ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نمیدونم چرا هر کاری میکنم جواب نمیده
            تو نت که سرچ میکردم همه رو توضیح داده بود چیزه مبهمی نداره GPS رو هم نشون میده که داره کار میکنه ولی نقطه ایی نشون نمیده

کلافم کرده

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

یه چک بکن ببین آنلاین جواب میده؟؟؟

دیدگاه

یک سوال
                این گوگل ارث آفلاینی که نقشه ایران را داره از کجا میشه گرفت ؟
                آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
                تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
                آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
                هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

من یه بار توی یه بساط جلوی دانشگاه امیر کبیر دیدم میفروخت 3500 تومن . نخریدمش و حالا مثل .... پشیمونم.
                  آقا اگه کسی نقشه جدیدی از تهران داره یه جوری برسونه دست ما!!!!

دیدگاه

یه چک بکن ببین آنلاین جواب میده؟؟؟
                    فکر نکنم تو حالت انلاین بشه با این نرم افزار کار کرد اگه منظورتون با استفاده از خود سایت google هست که اونجوریم نمیشه من فکر کنم چون مکانی که داره میگیره ثابته هیچ چیزی نشون نمیده
                    از اونجایم که لب تاب ندارم و نمیتونم برم بیررون دارم با میکرو یه برنامه مینویسم که همون دیتای GPS رو بفرسته ولی مکانو باید تغییر بدم حال ا باید اون بیت Checksum رو هم دستکاریش کنم ببینم اگه جواب داد حتماخبر میکنم
                    از دوستان هر کسی جواب گرفت خواهشا بگه تا همه بتونن استفاده کنن

یک سوال
                    این گوگل ارث آفلاینی که نقشه ایران را داره از کجا میشه گرفت ؟
                    راستش اینو یکی از دوستام واسم اورد ولی فکر کنم همه جا باشه چیزه خاصی نیست که گیر نیاد

من یه بار توی یه بساط جلوی دانشگاه امیر کبیر دیدم میفروخت 3500 تومن . نخریدمش و حالا مثل .... پشیمونم.
                    آقا اگه کسی نقشه جدیدی از تهران داره یه جوری برسونه دست ما!!!!
                    حجمه خودش چیزی نمیشه ولی بخاطر نقشه ها یکمی زیاده
                    اگه کسی هم داشته باشه نمیتونه با این اینترنت زغالی که ما داریم اپلودش کنه ....

ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

بالاخره موفق شدین گیرش بیارین ؟ Google earth میگم
                      ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نه گوگل ارث و نه نقشه جدید از تهران

دیدگاه

اقا بالاخره فهمیدم مشکل از کجاست
                          این GPS که من داشتم خروجی سریال میداد که مستقیم وصلش میکردم به پورت سریال ولی نمیشناخت ولی یه GPS دیگه که USB داشت رو که وصل کردم مثل باقلوا جواب میده
                          حالا میخوام خروجی GPS قبلی رو با یه رابط com to usb چک کنم ببینم اونم میشناسه یا نه نتیجشو میگم چی شد

نه گوگل ارث و نه نقشه جدید از تهران
                          مگه تهران نیستی تو این شهر به این بزرگی گیر نمیاد خیلی عجیبه
                          ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X