ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    2011/01/05
    50
    0

پاسخ : طراحی یک مدار فرمان

من یا چیزی بروز نمی دم یا اگه بگم تا اخرش میگم نه اینکه مردم را مسخره کنم
    توضیح کامل این مدار در حد 3خط برای شمابود که یک وب ساز حرفه ای هستید
    people with skills work for people with ideas
    2007/02/18
    مشهد
    2,409
    152

نقل قول نوشته اصلی توسط helper
    من یا چیزی بروز نمی دم یا اگه بگم تا اخرش میگم نه اینکه مردم را مسخره کنم
    توضیح کامل این مدار در حد 3خط برای شمابود که یک وب ساز حرفه ای هستید
    من کسی رو مسخره نکردم
    شما که خیلی ادعا داری بجای مطالب حاشیه ای جواب مردم رو بده ببینیم چطوری تا آخرش میگی
    اینقدر هم فضای سایت رو صرف مطالب بی محتوی نکن
    اون سه خط توضیح رو نمیدادی بهتر بود
    حداقل بقیه بفکر یاد گرفتنش می افتادن

اگه نیازی به توضیح دادن بود من خودم توضیح میدادم

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2007/03/06
    مازندران-ساري
    55
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
    من کسی رو مسخره نکردم
    شما که خیلی ادعا داری بجای مطالب حاشیه ای جواب مردم رو بده ببینیم چطوری تا آخرش میگی
    اینقدر هم فضای سایت رو صرف مطالب بی محتوی نکن
    اون سه خط توضیح رو نمیدادی بهتر بود
    حداقل بقیه بفکر یاد گرفتنش می افتادن

اگه نیازی به توضیح دادن بود من خودم توضیح میدادم

آقا سعید ... آقای helper .. شما مثلا مهندسان مملکتین... جایگاه خودتون رو فراموش نکنید!!! از شما بعید که مثل .... به جون هم بیفتید. واقعا نمیشه با ادبیاتی بهتر با هم صحبت کنید؟؟؟؟؟
    براي تشكر از امتياز مثبت استفاده كنيد . have a nice time
    2007/02/18
    مشهد
    2,409
    152

نقل قول نوشته اصلی توسط djalikalan
    آقا سعید ... آقای helper .. شما مثلا مهندسان مملکتین... جایگاه خودتون رو فراموش نکنید!!! از شما بعید که مثل .... به جون هم بیفتید. واقعا نمیشه با ادبیاتی بهتر با هم صحبت کنید؟؟؟؟؟
    کسی به جون کس دیگه نیفتاده
    شما خودت از ادبیات بهتر استفاده کن

هر زمان تونستید مطلبی رو به مادربزرگتون بفهمونید یعنی اینکه اون مطلب رو درست فهمیدید البرت انیشتن

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن
    2010/03/05
    3,251
    67

اقایون بیخیال دیگه! من از طرف همدیگه ازتون عذر خواهی میکنم
    لطفا مدیران تاپیک رو قفل کنند
    با تشکر
    2007/03/06
    مازندران-ساري
    55
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید باقرانی
    کسی به جون کس دیگه نیفتاده
    شما خودت از ادبیات بهتر استفاده کن
    یا لیسانس نیستی و تحصیلات دانشگاهی نداری یا اینکه فقط داری تعلیم میبینی چون نوع قلمت به آدم های تحصیلکرده نمیخوره....
    به هر حال من حرفم رو زدم و قضاوت رو به عهده دوستان میذارم....

موفق باشی آقا سعید
    2007/02/18
    مشهد
    2,409
    152

یا لیسانس نیستی و تحصیلات دانشگاهی نداری یا اینکه فقط داری تعلیم میبینی چون نوع قلمت به آدم های تحصیلکرده نمیخوره....
    به هر حال من حرفم رو زدم و قضاوت رو به عهده دوستان میذارم....

موفق باشی آقا سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
    اقایون بیخیال دیگه! من از طرف همدیگه ازتون عذر خواهی میکنم
    لطفا مدیران تاپیک رو قفل کنند
    با تشکر

بحث با آقای helper هستش
    شما بهتره از خودتون مایه بزارید
    اگه مشکلی بود اونایی که گفتم باید جواب می دادنو اعتراض می کردن
    اگه تاپیک رو از اول می خوندید می دونستید حق با کیه
    شما بهتره که به فکر ادبیات مردم نباشد
    سوال و جواب مربوط به کس دیگه اس
    شما هم بهتره که بجای مسایل حاشیه ای و پر کردن بیخودی فضای سایت مطالب بهتر بنویسید
    اگه جناب sady_ns مشکلی توی مدار داشت قطعن خودش می گفت و نیاز نداشت وکیل بگیره
    جناب helper از راه رسیدن و .... در صورتی که اگه توضیح کس دیگه ای می خاست فقط کافی بود عنوان کنه

جناب دی جی علی کلان
    قضاوت بعهده بقیه
    من خودم توی کار کسی دخالت نمیکنم
    هر کسی رو هم ببینم تاپیک نامربوطی می زنه با پیغام خصوصی بهش می گم که از موضوع اصلی منحرف شده
    هر کسی هم سوالی رو داره جواب می ده نمیپرم توی صحبتش که چرا بیشتر توضیح ندادی یا ....
    فقط بدلیل ادای ادب
    کسی اینجا بیکار نیست

روی حرف زدن و تحصیلات و چیزی که بهش علم نداری قضاوت نادرست نکن

2007/03/06
    مازندران-ساري
    55
    2

خوب آقا سعید اگه با عذر خواهی این آتیش میخوابه چشم... به دیده منت
    من تو این پست از شما معذرت میخوانم.. ولی..
    1. اگه پست من نامربوط بود ( که از دید شما بود) چرا از اول ( به قول خودتون که کاربر فعالید و از ما چند تا پیراهن پاره کردید) بحث رو به پیام خصوصی نکشوندید..
    2.من این تاپیک رو از اول خوندم و درباره اینکه حق با کیه قضاوت نکردم.. فقط گفتم این رفتارها در شان شما نیست...
    3. مگه اینجا قیامته که واسه مردم تعیین تکلیف میکنید و میگید سوال و جواب مال یکس دیگست.... تاپیک عمومیه همه میتونن نظر بدن...
    4. بیان کردن یه مسئله اخلاقی کار بیهوده نیست.... ولی باشه حق با شماست چون مثل آب تو هاونگ کوبیدنه....
    5. قسمت آخر که کلا خطاب به اینجانب فرمودید، عرض کنم که این شما هستید که باید تاپیک رو از اول بخونید چرا که من در مورد اینکه چکسی حق داره صحبت نکردم... فقط گفتم شما میتونید راحتر با هم کنار بیاین...
    7. من این تومار درخواست رو از اول خوندم..... پای یه آدم بی تجربه ای مثل من میتونست وسط نیاد اگر به قول خودتون جدالتون رو به پست خصوصی میکشوندید...
    8. در مورد پست قبلیم معذرت میخوام کمی زود و تند قضاوت کردم...

و در نهایت اگر هنوز هم به اعتراض من مشکل دارید برام پیام خصوصی بفرستید تا به قول خودتون فضای سایت بیخودی اشغال نشه... آقا سعید...
    2007/02/18
    مشهد
    2,409
    152

خوب آقا سعید اگه با عذر خواهی این آتیش میخوابه چشم... به دیده منت
    من تو این پست از شما معذرت میخوانم.. ولی..
    1. اگه پست من نامربوط بود ( که از دید شما بود) چرا از اول ( به قول خودتون که کاربر فعالید و از ما چند تا پیراهن پاره کردید) بحث رو به پیام خصوصی نکشوندید..
    2.من این تاپیک رو از اول خوندم و درباره اینکه حق با کیه قضاوت نکردم.. فقط گفتم این رفتارها در شان شما نیست...
    3. مگه اینجا قیامته که واسه مردم تعیین تکلیف میکنید و میگید سوال و جواب مال یکس دیگست.... تاپیک عمومیه همه میتونن نظر بدن...
    4. بیان کردن یه مسئله اخلاقی کار بیهوده نیست.... ولی باشه حق با شماست چون مثل آب تو هاونگ کوبیدنه....
    5. قسمت آخر که کلا خطاب به اینجانب فرمودید، عرض کنم که این شما هستید که باید تاپیک رو از اول بخونید چرا که من در مورد اینکه چکسی حق داره صحبت نکردم... فقط گفتم شما میتونید راحتر با هم کنار بیاین...
    7. من این تومار درخواست رو از اول خوندم..... پای یه آدم بی تجربه ای مثل من میتونست وسط نیاد اگر به قول خودتون جدالتون رو به پست خصوصی میکشوندید...
    8. در مورد پست قبلیم معذرت میخوام کمی زود و تند قضاوت کردم...

و در نهایت اگر هنوز هم به اعتراض من مشکل دارید برام پیام خصوصی بفرستید تا به قول خودتون فضای سایت بیخودی اشغال نشه... آقا سعید...
    لطف دارید شما
    1- مگه شما با پیغام خصوصی مشکل رو مطرح کردید
    2- ممنون از نظر شما ولی فک کنم افراد زیادی این پست رو خوندن از جمله سوال کننده این پست
    3- اینجا قیامت نیست و یه جای عمومیه ولی سوال مردم چیز دیگه ای بود --- آیا من از حوابی که به سوال دادید ( البته اینطور نیست ) ایراد گرفتم و گفتم حتمن من باید جواب بدم و در ضمن وکیل وصی مردم هم نشدم که آیا جواب سوال رو گرفتن یا نه و یا کس دیگه ای متوجه این حرف شده یا نه ---- در ضمن توجه کنید که چند پست رو برای به کرسی نشوندن حرف خودتون ایجاد کردید شما اگه توضیحی داشتید بهتر بود با جواب به سوال اون رو مطرح می کردید
    4- البته حق با شماست ..... شما برای به کرسی نشوندن حرفتون بهتره آب رو توی هاون بکوبید
    5- خیلی باید ببخشید ولی لطفن بجای مردم صحبت نکید اگه مشکلی بود خودم براش توضیح می دادم و موارد ارسالی رو هم اصلاح می کردم و با هیچ کس هم مشکل ندارم --- این زایده ذهن شماست که فک می کنید با همه مشکل دارم و باید با همه کنار بیام
    6- .... توی این مورد چیزی ننوشتید
    7- من هم طومار رو از اول خوندم - من هم سعی می کنم با کسی بحث نکنم و جنگ و دعوا با کسی نداشته باشم و سعی کنم جای ثواب کردن کباب نشم ( اگه این پست رو هیچ وقت جواب نمیدادم) در ضمن پیغام خصوصی برای این جور کار هاست
    8- خواهش میشه عصبانیت از من بود

ببخشید مطالبتون رو اینجا چاپ کردید و نمیتونم جوابتون رو با پیغام خصوصی بدم

یه پیغام خصوصی به مدیر انجمن بدید ببینید خرید فضا برای سایت و فضای اختصاصی به این انجمن چقدره ( شاید اعداد رو شنیدید :eek: شد )

موفق باشد

:surprised:

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19