اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به کمک فوریتون تو اجرای سناریوی یه پارک و برق اضطراری خیلی نیاز دارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به کمک فوریتون تو اجرای سناریوی یه پارک و برق اضطراری خیلی نیاز دارم

cry2

پاسخ : به کمک فوریتون تو اجرای سناریوی یه پارک و برق اضطراری خیلی نیاز دارم

این مدارات رو که خودتم نوشتی چی میخاد
    خوب مدارش رو ببند :mrgreen:
    اگه اصلن آشنایی با مدار فرمان و قدرت نداری یکی هم برات اشتباه بکشه از کجا میخای بفهمی :mrgreen:

خودت یه چیزایی رسم کن هرجا به مشکل برخوردی من بقیه شو کمکت میکنم
    ولی توقع این رو نداشته باش که همشو برات کس دیگه ای انجام بده :icon_razz:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

باز خیرو بهره ببینی تو که حداقل یه جوابی دادی.باشه من تا اونجایی که بلدم رسمش میکنم و عکس مدارو میذارم تو این قسمت و اگه شما هم هنوز سر حرفتون هستین جاهایی که اشتباست رو برام درستش کنین.ممنون میشم.
      فردا میذارم.ممنون

دیدگاه

جالبه بچه ها ی ما هم یه همچین سناریویی رو می گفتن استادمون گفته برای اولی که کنترل فاز باید بذاریم (رله ی حفاظتی)دومی هم که فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه
        by the way
        اسم استادتون؟ اگه فضولی نیست X_X

دیدگاه

واسه ups این کنترل فاز که میگین باید کجای مدار فرمان بکشم؟ با چه نمادی؟ :eek: oo: :angry:

دیدگاه

واسه قسمت روشنایی مدار فرمان و قدرتشو کشیدم میشه بگین تایمر رو چجوری باید توش اجرا کنم؟ کجای مدار فرمان باید باشه؟ :cry:

اینم عکس رسم مدار فرمان و قدرتش.

http://s1.picofile.com/file/6215877262/P111210_11_23.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X