اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت سری a میکرو کنترلر های avr با نسخه های قبل&

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت سری a میکرو کنترلر های avr با نسخه های قبل&

سوالم تکراریه ؟
    دوستان
    مثلا میکرو ی atmega128a با میکرو atmega128 چه فرقی داره ؟
    :agree:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

پاسخ : تفاوت سری a میکرو کنترلر های avr با نسخه های قبل&

تا جایی که من می دونم همون ATMEGA128L هست که فرکانس های بالاتر از 8 مگ هم ساپورت می کنه

دیدگاه

اخه تو شرکت بچه ها به جای اتمگا 64 معمولی یدونه a گذاشتیم جواب نداد :cry2:
      [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
        خودم یک mega8a که خریدم از مدل L و مدل معمولی آن 100تومن گرون تر بود !تفاوت آن هم این است که هر دو مدل معمولی و مدل L را با هم در آن ترکیب کردن و از فرکانس کاری بالاتری برخوردار است.
        راستش مدل a رو برای مدار PWM استفاده کردم اما خروجی pwm ثابت میداد!
        ولی وقتی پیش دوستم رفتم و آن را برام پروگرم کرد مشلل رفع شد و فهمیدم که این اشکال از نحوه پروگرم کردن آن بوده!

هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

هیچ مشکلی ندارند و به راحتی قابل جایگزینی با 2 سری قبلی معمولی و L هستند
          به شخصه چندین پروژه مختلف از قبیل PWM - LCD مبدل های آنالوگ و .... با مدل های قبلی جایگزین کردم ، مشکلی مشاهده نشد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
            من فقط شنیدم که با STK200/300 خوب پروگرم نمی شود

دیدگاه

اینا همش حرفه !
              همین محصولای eca همگی با سری a داره ساخته میشه و همشون هم با میکرو های سری a تست میشند !
              اتفاقاً همین چند روز پیش بود یه 100 تایی stk300 رو خودم با مگا 32 داشتم تست نهایی میکردم !
              فقط یه نمه مواظب باشید ! الان کلی سری های قدیمی ( L و معمولی ) رو دست فروشنده ها باد کرده ! معمولاً هم این شایعات از طرف اونا میاد برای آب کردن این میکروها ، همونی که میگه سری قدیمی دارم تایوانی اصل خیلی بهتر از سری A ، یه ماه بعد بری بگی میکرو می خوام میگه بیا سری A ببر که هیچی پای این نمیرسه !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X