اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اطلاعات درباره ژنراتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اطلاعات درباره ژنراتور

با درود . . .
    من یه سری اطلاعات راجع به ژنراتور میخوام.ممن.ن میشم کسی راهنمایی کنه.

اول از همه اینکه من به خود ژنراتور نیاز دارم(یعنی قسمت مولد)نه موتور برق یا یه چیزی تو این مایه ها!!
    برای خریدش باید چیکار کنم؟ توی سعدی رفتم ولی چیزی بغیر موتر برق و دیزل ژنراتور پیدا نکردم، کسی هم راهنمایی نکرد که کجا برم!

قیمت یه ژنراتور 15 یا 20 آمپر چقدره؟؟؟

اندازه(ابعادش) تقریبا چقدره؟؟

با چه سرعتی باید به گردش در بیاد تا مقادیر فرکانس و ولتاژ درست باشه؟؟؟( 3000 دور؟؟؟ یا کمتر؟؟؟)

کسی آدرس دقیقی برای خرید داره ممنون میشم به منم بده( برام PM کنید تا تبلیغ هم نباشه)

با تشکر
    24/9/89 نصیـری

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : اطلاعات درباره ژنراتور

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
    با درود . . .
    من یه سری اطلاعات راجع به ژنراتور میخوام.ممن.ن میشم کسی راهنمایی کنه.

اول از همه اینکه من به خود ژنراتور نیاز دارم(یعنی قسمت مولد)نه موتور برق یا یه چیزی تو این مایه ها!!
    برای خریدش باید چیکار کنم؟ توی سعدی رفتم ولی چیزی بغیر موتر برق و دیزل ژنراتور پیدا نکردم، کسی هم راهنمایی نکرد که کجا برم!

قیمت یه ژنراتور 15 یا 20 آمپر چقدره؟؟؟

اندازه(ابعادش) تقریبا چقدره؟؟

با چه سرعتی باید به گردش در بیاد تا مقادیر فرکانس و ولتاژ درست باشه؟؟؟( 3000 دور؟؟؟ یا کمتر؟؟؟)

کسی آدرس دقیقی برای خرید داره ممنون میشم به منم بده( برام PM کنید تا تبلیغ هم نباشه)

با تشکر
    24/9/89 نصیـری
    شما برو سراغ تعمیرکارها و فروشنده های موتور برق دست دوم اونا یا خودشون دارن یا راهنمایی میتوانند بکنند.یک ژنراتور 20آمپری میشه حدود 4400واتی موتور برقش چینی از حدود یک میلیون شروع میشه .پس میشه تخمین زد اگه پیدا کنی بالای400تومن قیمت داره .در مورد دور هم فکر نکنم بشه نسخه برای همش پیچید اما تا انجا که یادمه روی همین حدود 3000یا3600بود البته دور دینامش شاید بالاتر باشه
    اندازش هم حدود همان موتور مثلا 4kاست خیلی چیزه غولی نیست
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

با تشکر

کس دیگهآ‌ای اطلاعات کامل تری نداره؟؟؟؟؟

آدرسی،آ‌ قیمتی،آ‌ تعداد دوری؟؟؟؟؟

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

oo:درود بر این همه کمک رسانی

با تشکر

بدرود . . .

دیدگاه

دلیل این همه استقبال اینه که این ژنراتور ها کم کاربرد هستن
          اونایی که وجود داره همراه با دیزل و با موتور بنزینی و ... که برق تولید میکنه فروخته میشه و بیشتر مشتری داره
          اون تعدادی که باقی میمونه مصارف آزمایشگاهی داره که فدرت اونا هم اونقدر زیاد نیست

به نظر من باید محل فروش و مابقی اطلاعات رو از فروشنده های دیزل ژنراتور بگیری

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

سلام دایی جان
            دوستان درست میگن. من از این متور برق های بنزینی چینی زیاد استفاده کردم.
            یه بار که یکی از اونا ژنراتورش سوخت فروشنده یه ژنراتور تنها فرستاد
            قیمت موتور برق 450 بود و ژنراتور تنها رو 210 حساب کرد.
            اگه بخوای از همکارای سابق شرکت آدرسشو برات می گیرم.
            توی 3000 دور دقیقا 50 هرتز میداد. ولتاژشون زیاد دقیق نبود چون ما رگولاتورشو ازش نخریدیم. رگولاتور با فیدبک می تونه ولتاژ خروجی رو روی 220 تنظیم کنه.
            یه مدل رگولاتور گرون هم بود برای تنظیم همزمان فرکانس و ولتاژ که گاز موتور بنزینی رو هم کنترل میکرد.
            اما گاورنرهای مکانیکی تنظیم فرکانس ارزون هستند.
            چند بار هم از دینام خودرو استفاده کردم. ژنراتورهای خیلی خوبین.
            با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X