اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد آموزشی ماژولار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد آموزشی ماژولار

سلام
    تو این برد از ماژول RMF12BP,RFM12 در هر دو حالت فرستنده و گیرنده استفاده شده
    و همچنین آی سی پخش کننده یvs1003) MP3) با قابلیت ظبط صدا
    کار با MMC
    آی سی ساعت و تاریخ DS1307
    آی سی 24 بیتی آنالوگ به دیجیتال AD7780
    کالر آی دی mt88e43
    و چند ماژول دیگه که هنوز تموم نشده.
    همه ی پورت های میکرو با پین هدر های نرگی و مادگی قابل استفاده هستند و با برداشتن جامپرهاش می شه پورت خاصی رو از اختیار آی سی های روی برد در آورد. همه ی قسمت ها تست شده و شماتیک کلی رو هم گذاشتم. البته یه تغییراتی دادم و با تست مجددش نسخه ی نهایی شده اش رو هم می زارم.

از دوستان هر کسی نظری داره دریغ نکنه :mrgreen: البته برای ad7780 استاد کوهستانی خدای آنالوگه :nerd:
    فایل های پیوست شده
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

پاسخ : برد آموزشی ماژولار

سلام دادا.
    ممنون از کارت. برنامه هاشو هم بذاری عالی میشه.
    تشکر لازم نیست!

دیدگاه

یلام دوست من
      والا من واسه این نزاشتم که دوستان خودشون زهمت بکشن که بشه اموزش و گرنه واسه من فرقی نمیکنه
      تا فردا pcb رو میزارم و اگه واقعا همه دوستان نزرشون اینه که کد رو هم میخوان اون هم مشکلی نداره.به روی چشم

یه منو واسش نوشتم که میتونین تمامی sub ار به صورت انتخابی فعال کنید .و نیازی نیست که هی بزد رو پروگرام کنین
      حتی تو قسمت mp3 player اول یه dir از فایلهای mp3 روی mmc بهتون نشون میده و هر کدوم رو انتخاب کنین پخش میکنه

دیدگاه

امبد جان برد متالیزه هست؟

دیدگاه

سلام مهدی جان
          متاسفانه بله

به علت ایسی vs1003 نشد یه رو درش بیارم ولی در عوض اگه این برد رو بسازی به نظر من خیلی از زندگیت جلو میفتی.چرا؟
          چون که فکر کن هی هر روز بخوای با یه ای سی جدید کار کنی ببین چه قدر باید وقت بزاری واسه برد برد ... ولی با وجود اینکه از ساخت این برد هدفم اموزش بود ولی خیلی واسم کاربردی شد :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X