اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ProTool

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ProTool

سلام دوستان....

کسی راجع به ProTool چیزی میدونه؟؟ :smile: اگه میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید....
    ME Mohebbi

پاسخ : ProTool

این نرم افزار config کردن simatic td17 که از نمایشگرهای متنی شرکت زیمنس است.اما من هر چی گشتم نتوانستم فایل دانلودش را پیدا کنم. :angry: اگه فایلشو داری بگو . بعدش من به طور کامل برات توضیح میدم. :nice:
    تا زمانیکه زنده ام خود برای سرنوشت خود تصمیم می گیرم. آنگاه که مردم...

دیدگاه

با سلام....

دوست عزیز مرسی از اطلاعاتی که دادین. اما باید بگم این کاربرد ی که شما گفتید در واقع انگشت کوچیکه ی این نرم افزارم هم نمیشه!!!! :biggrin: :biggrin:
      شما اگه اطلاعات جامعتری میخواین برام mail بذارین تا بیشتر براتون بگم.

باتشکر.....
      ME Mohebbi

دیدگاه

سلام. اتفاقا من دنبال کسی میگشتم که هم نرم افزارش داشته باشه و هم باهاش کار کرده باشه . خو شحال میشم اگه برام میل کنی.
        akbar_torkashwand@yahoo.com

دیدگاه

با سلام دوباره به جناب مهندس ترکاشوند...

راستش من کار عملی زیادی با این نرم افزار نداشتم. اما این نرم افزار محیطی شبیه به Wincc داره،یعنی درواقع علاوه بر Text Device ها انواع Touch Panelهارو هم میتونه مونیتور کنه(که اصلی ترین کارش هم همینه).حتی شما با PrpTool میتونید PC HMI هم داشته باشید. میشه گفت Wincc، پیشرفته شده ی ProTool هست اما نه جایگزین اون.
          به این آدرس مراجعه کن،خیلی کمکتون میکنه:

http://cmsapps.sea.siemens.com/sitrain/wbt/ProToolPro/start.htm

پیروز و سربلند باشید..... :bye
          ME Mohebbi

دیدگاه

با سلام و تشکر فراوان
            توی شرکتی که کار میکنم. یک td17 هستش که من میخوام برنامه داخلش رو بخونم.با wincc نمیشه این کار رو کرد. به همین علت دست به دامان protool شدم. قراره فردا برم انقلاب نرم افزار و کتابش رو بگیرم. نمیدونم اصلاً هست یا نه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X