اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نصب کارتریج تقلبی روی پرینتر HP مدل 6000

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نصب کارتریج تقلبی روی پرینتر HP مدل 6000

سلام خدمت دوستان

من یه پرینتر HP خریدم مدل 6000 . الان که میام روش کارتریج تقلبی و تانک رو نصب کنم دو تا از رنگ ها (قرمز و آبی ) رو شناسایی نمیکنه و این در صورتی هست که شب قبل هر چهار تا رنگ رو شناسایی کرد و تونستم باهاش پرینت بگیرم اما الان این مشکل ایجاد شده . به نظر شما چه مشکلی ایجاد شده ؟

اگر راجع به پرینترهای اپسون مدل T50 - R290 - 1410 و canon مدل IP4700 کسی اطلاعات خوبی داره بگه که من خیلی سوال دارم و با مشکلات خیلی زیادی بر خورد کردم . مرسی

کسی از شما راجع به مشکلات سخت افزاری پرینتر های canon و Epson اطلاعات داره ( مثل ریست نشدن کارتریج T50 یا جنرال ارور های مکرر در R290 و 1410 و ... ) :job:

پاسخ : نصب کارتریج تقلبی روی پرینتر HP مدل 6000

ببین service manual اش رو میتونی از روی اینترنت گیر بیاری؟

دیدگاه

دوست من با توجه به نیاز فوری که به این پرینتر داشتم به تعمیر کار سپردم و داره روش کار میکنه - اما راجع به اون پرینترهای canon .و اپسون خیلی سوال دارم و اینکه هر چند بار یه دفعه از این مشکلات سراغ من میاد و باعث تخیر در کار من میشه . اگه نیاز هست من یه تاپیک دیگه ای باز میکنم و مطالب رو اونجا میگم .

دیدگاه

دوستان مشکل canon ip 4700 من خراب شده ، چراغ های هشدار دهندش دوبار و به صورت ریتمیک با سبز خاموش و روشن میشه oo: مشکل از چیه ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X