اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایجاد انجمن بازار کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایجاد انجمن بازار کار

با سلام دوستان . من میخواستم خدمت مدیران سایت پیشنهاد کنم یک انجمن با نام بازار کار ، و با هدف مشخص شدن و بحث در مورد بازار کار های خوب انواع گرایش های برق ایجاد بشه تا انشاا... زمینه اشتغال عزیزان رشته برق و فارغ التحصیلان فراهم بشه .
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

پاسخ : ایجاد انجمن بازار کار

سلام آقا ایمان منم تشویق میکنم واقعا خوبه درباره آینده کاری و فرصتهای هر گرایش بحث بشه و همه بدونن بعدا چه مهارتهایی بیشتر لازمه.در این انجمن درباره نیاز بازار و تشویق دیگران به یادگیری آموزه های مهارتی که در بازار لازمه و جای گریز دارن هم بحث بشه :applause:
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز احمد. دوستان دیگه هم نظرات رو اعلام نمایند .

دیدگاه

انجمن نیازمندی ها با اهدافی اینچنینی ایجاد شده که زیاد مورد توجه قرار نگرفته.
        من اعتقاد دارم یک انجمن برای این نیاز کافی نیست.

دیدگاه

واقعاً پیشنهاد خوبیه چون واقعاً این موضوع دغدغه ی بزرگی برای تازه کاراست
          قصد جسارت خدمت مدیران محترم ندارم ولی به نظر من اگه اسم انجمن همین بازار کار باشه بهتر استقبال بشه تا اینکه 1چیزی مثل نیازمندیها باشه oo:
          Regards,
          Foad.R

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
            قبلن هم چنین انجمنی وجود داشت
            اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

یعنی قبلا انجمن بازار کار بود؟! من 2ساله عضوم ولی یکسال بلد نبودم چجوری باید گفتگو کنم :angry: ولی حضور ذهن ندارم این انجمن به این اسم بود یا نه :sad:
              ا
              جانم به فدای ائمه اطهار
              می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
                انجمن نیازمندی ها با اهدافی اینچنینی ایجاد شده که زیاد مورد توجه قرار نگرفته.
                اما آقای بلورچیان برام عجیبه که استقبال نشد آخه کسانی در این سایتها فعالیت میکنن که هدفشون یاد گرفتنه نه چت کردن!!!! اینم که خیلی موضوع خوبیه.البته به قول دوستمون بیشتر برای تازه واردها خوب و جالبه ولی برای ما هم از افق آینده جالبه واقعا.آخه میشه درباره شیوه های کسب مهارت هم بحث کرد
                جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

بله جناب بلورچیان به نظر من هم از این انجمن استقبال بشه و شاید دغدغه خیلی ها هم باشه . فقط برای مثال عرض میکنم ( مثلا با فرصتی که توسط طرح هدفمند کردن پیش اومده و اینکه کم کم برای ما ایرانیها داره بعضی مفاهیم مانند بهینه مصرف کردن انرژی مهم میشه یک بازارکار خوب ایجاد میشه که بچه ها میتونن توی اون نظر بدهند )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X