اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عکس کردن قطعه در button layer در بوردهای دورو ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عکس کردن قطعه در button layer در بوردهای دورو ؟؟

سلام . سوال از عنوان مشخصه ! یه توضیح کوچیک اینکه می خوام قطعه رو به لایه ی زیرین لحیم کنم و می خوام از دو طرف بورد استفاده کنم اما نمی دونم باید تو تنظیمات چیکار کنم. پیشاپیش از پاسختون ممنون

پاسخ : عکس کردن قطعه در button layer در بوردهای دورو ؟؟

نوشته اصلی توسط ma-bah
    سلام . سوال از عنوان مشخصه ! یه توضیح کوچیک اینکه می خوام قطعه رو به لایه ی زیرین لحیم کنم و می خوام از دو طرف بورد استفاده کنم اما نمی دونم باید تو تنظیمات چیکار کنم. پیشاپیش از پاسختون ممنون
    دوست عزیز متوجه منظور شما نشدم؟ شما می خواهید پی سی بی دو لایه طراحی کنید یا می خواهید از یک فیبر دو لایه استفاده کنید و نقشه رو روی این برد پیاده کنید؟
    بیشتر توضیح بدید.
    موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی
      دوست عزیز متوجه منظور شما نشدم؟ شما می خواهید پی سی بی دو لایه طراحی کنید یا می خواهید از یک فیبر دو لایه استفاده کنید و نقشه رو روی این برد پیاده کنید؟
      بیشتر توضیح بدید.
      موفق باشید
      ببین دوست من ، من یه پی سی بی معمولی دو رو می خوام بزنم به صورتی که مثلا چندتا آیسی روی بورد و چند تا آیسی زیر بورد لیحیم کنم مثل این

دیدگاه

خوب کاری که باید بکنید اینه که در محیط pcb برید تو تنظیمات قطعه تون اگه مثلا smd هست به صورت پیش فرض روی top layer هست حالا شما بکنیدش bottom layer تا بره زیر بردتون!
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

شما با کدوم نرم افزار طراحی میکنید؟
          شما قطعات مورد نیاز را در فیبر مورد نظرتون در برنامه جای گذاری کنید.
          سپس نوبت اتصال پین های قطعات میرسد که در صورت دو رو بودن بورد آن ,همان طور که جناب رضا شفقی فرمودند دو دستور top layer که ترک هایی با رنگ قرمز میباشد و مربوط به بورد بالایی است و همچنین bottom layer که با رنگ آبی و مربوط به برد زیرین میباشد مدارتون را ترک کشی کشید.
          سپس در قسمت پزینت اول لایه زیرین را به صورت نورمال پرینت نمایید و با اتو به فیبر دولایه برگردانید.
          سپس لایه رویی که به رنگ قرمز بود را میرور کرده وبه سطح بالایی مس برگردانید.
          بهتر است با چند سوراخ تستی لایه ی بالایی را به لایه پایینی موماس کنید تا دقیقا پین های سطح زیرین به پینهای سطح بالایی در یک خط قرار گیرند.
          پس از اسید کاری توسط چند رشته سیم ترک های مربوطه زیرین را به سطح رویی مس لحیم کنید.
          موفق باشید.
          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X