اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تالار گفتمان چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تالار گفتمان چیست؟

با سلام به همهی بروبچ eca
    نمیدونم متوجه شدید یا نه که تازگیا یه سری از اعضا یک پست های میدن که آدم شاخ در میاره!(دیروز یه نفر در یک تاپیک پست زد من جواب سوال شما رو نمیدونم! معلوم نشد پس براچی جواب داده)
    و بعضی ها هم که انگار قصد آزار و اذیت و بهم زدن این جو علمی سایت رو دارن(نمونه اینکه چند روز پیش تو یکی از تاپیک ها چند نفر یا شاید یک نفر با چند تا اکانت همین جوری حروف در هم ورهم پست میکردند)
    بعضی ها هم که انگار نمیدونن تالار گفتمان چیه(امروز یک نفر پست زده با موضوع 000 و میگه یه نفر هست جواب منو بده و فکر کرده اینجا چت رومه!)
    برای همین این تاپیک رو زدم تا با کمک دوستان یک توضیحی در مورد استفاده از انجمن و اینکه تالار گفتمان چیه ارائه بدین
    یه توضیح مختصر در مورد تالار گفتمان : تالار گفتمان یا فروم جایی که افراد به بحث در مورد موضوعات مرتبط با محتوای سایت میپردازند.
    اینم از ویکی پدیا:تالار گفتگو، فروم (به انگلیسی: forum) یا سُخَنگاه به برنامهآ‌های مبتنی بر وب گفته میآ‌شود که برای نگهداری بحثآ‌ها و نوشتهآ‌های کاربرهای یک وبگاه به کار میآ‌روند.
    امید وارم منو تنها نزارین و توضیحات و آموزشهای کاملی رو جهت تکمیل تاپیک قرار بدین

پاسخ : تالار گفتمان چیست؟

این بنده خدا سئوالشو تو یه تاپیک دیگه پرسیده بود . احتمالا بلد نبوده که در ادامه
    بحث قبلی باید سئوال بپرسه نه اینکه یه تاپیک جدید درست کنه .

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=46726.msg239469#msg239469
    باز هم عید آمد و ما لختیم...

دیدگاه

تمام این بی نظمی ها به خاطر آسون بودن ثبت نامه
      هر کس هر وقت که بخواد میآ‌تونه یه یوزر بسازه و بیاد تو فروم بدون اینکه حتی نحوهآ‌ی اسنفاده از فروم رو بلد باشه.
      نه عنوان مناسب انتخاب میآ‌کنن، نه سوال رو درست میآ‌پرسن و نه ... (جستجو کردن قبل ایجاد تاپیک رو که اصلا حرفشو نزن)
      اینآ‌ جور افراد معمولا وقتی سوالی دارن، سر و کلشون پیدا میشه، وقتی هم جوابشون رو گرفتن دیگه بر نمیآ‌گردن.
      فعلا تنها کاری که میشه کرد اینه که گزارش بدیم

دیدگاه

هر کسی موردی دید که خلاف قوانینه ، کافیه از طریق " گزارش به مدیر انجمن " به ما اطلاع بده .
        در کمترین وقت به پست رسیدگی میشه

دیدگاه

من فکر میکن که خوب بلد نیستن ونمی خوان وقت بزارن قوانین یا کار در قسمتهای مختلف رو یاد بگیرن و منظور خاصی ندارن. :agree: ول اینو هستم که خیلی ها پستهای تکراری یا بی اهمیتی می دن و شلوغ می کنن.
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
            برای من یه پیام خصوصی اومده
            وقتی که میرم به قسمت پیام ها خطا دسترسی به اطلاعات میده
            و توی یه کادری نوشته که به تالار گفتمان مراجعه کنید
            من چیکار باید کنم؟؟
            Yes You Can...!!!
            re20za22@
            re20za@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...