اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سورس کد یه بازی رو میخوام با زبان c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سورس کد یه بازی رو میخوام با زبان c

سورس کد یه بازی رو میخوام با زبان c اگه کدهاشو توضیح هم داده باشه که خیلی خوبه.؟

پاسخ : سورس کد یه بازی رو میخوام با زبان c

تحت چه سیستم عامل و محیطی؟ مثلا فکر میکنم سورس DESCENT و QUAKE رو بشه پیدا کرد ولی اینها فوق العاده حجیم هستن و اطلاع از سورس خود بازی دردی رو دوا نمیکنه. بلکه اطلاعات زیادی هم بعنوان پیش زمینه احتیاج داره.
    گیم های ساده هم معمولا سورس گیجی دارن که فقط کار میکنه. اما دو سه برابر وقتی که براشون گذاشتن ممکنه احتیاج بشه تا تحلیلشون کرد.

دیدگاه

مثلا بازی های پاسور معمولی ، البته نمی خوام گرافیکی باشه. شی گرایی لازم نیست حال دوز یا بازی های خیلی ساده، بازی کرم هم خوبه، بازی هایی که تو آتاری دستس های قدیمی بود یادتونه که.تحت داس باشه.

دیدگاه

اینجور چیزا روی اینترنت تک و توک گیر میاد. اما چون نوشتنش کار سختی نیست خیلی ها علاقه آنچنانی به منتشر کردن اینجور چیزا روی اینترنت ندارن. اما برای شروع (اگه واقعا دستت خالیه) شما میتونی از سورس های زبون بیسیک دو تا بازی همراه پک QB روی دیسکت های داس 6 استفاده کنی. فکر میکنم Worm و Gorilla هستن.
        یه چیزایی مثل tetirs رو هم میشه یه جاهایی پیدا کرد. اما به C شک دارم. یک سری به این سایت بزنین:
        www.codeproject.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X