اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه ریموت کنترل 8 کاناله توسط زبان اسمبلی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه ریموت کنترل 8 کاناله توسط زبان اسمبلی

با عرض پوزش فقط برنامشو گذاشتم واستون سعی میکنم به زودی pcb در پروتیوسشو هم واستون بزارم.
    تو این برنامه علاوه بر کنترل رله ها میشه وضعیتشونو هم چک کرد.
    پردازش اطلاعات میکرو توسط میکرو AVR سری ATmega8 انجام می شود برنامه نویسی توسط codevision صورت گرفته به زبان C کریستال اسلایتور میکرو AVR از اسلایتور داخلی استفاده شده که با فرکانس پالس 8MHZ کار میکند.
    http://www.4shared.com/file/yANRJfos/tell_8_ch.html

پاسخ : برنامه ریموت کنترل 8 کاناله توسط زبان اسمبلی

سلام این لینکش مورد داره اگه میشه درستش کنید لازمش دارم :smile:
    "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
    ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
    ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
    پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

سلام
      دوست عزیز لینک مشکل داره
      دنیا آنقدر وسیع است که برای همه مخلوقات جا هست. به جای آن که جای کسی را بگیرید، تلاش کنید جای واقعی خودتان را بیابید.

دیدگاه

سلام دوستان می تونید در مورد طرز کار این نوع ریموت ها یه خورده توضیح بدید. طرز کارش چطوریه ؟ چطوری کد می کنن؟ چجوری روی فرکانس مشخص مدوله می کنن؟ اگه کسی جواب بده ممنون میشم چون برای یه پروژه می خوام یه ریموت توپ درست کنم
        وقتی به دبیرمون نشونش بدم اینجوری بشه :surprised: :surprised: :surprised:
        "زمان خط است نه دايره" چه ايده بدي بوده گرد ساختن ساعت. احساس ميکني هميشه فرصت تکرار است.
        ساعت دروغ ميگويد. دروغ. زمان بر گرد يک دايره نمي چرخد! زمان بر روي خطي مستقيم ميدود. و هيچگاه، هيچگاه، هيچگاه باز نميگردد.
        ساعت خوب، ساعت شني است! هر لحظه به تو يادآوري ميکند که دانه اي که افتاد ديگر باز نميگردد.
        پس بهتره يکم به ثانيه هايي که داريم فکر کنيم تا به راحتي از دستشون نديم....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X