اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص دود بخاری با کدام سنسور؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص دود بخاری با کدام سنسور؟

با سلام
    دوستان برای تشخیص دود حاصل از احتراق گاز،از چه سنسوری باید استفاده کرد؟
    قیمت؟
    یه سری ماژولها تو بازار هست.ولی من فقط سنسورش رو لازم دارم.کسی میدونه از چه سنسوری استفاده کردن؟
    اگه کسی اطلاعات تجربی و عملی داره ممنون میشم که کمکم کنه...
    گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : تشخیص دود بخاری با کدام سنسور؟

http://www.jk-sensor.com/default.asp...E-7D6488550ACA
    در روزگاري كه لبخند آدم ها بخاطر شكست توست برخيز تا بگريزند. كورش كبير
    شاد بودن، تنها انتقامي است که ميتوان از زندگي گرفت. ارنستو چه گوارا

دیدگاه

سلام
      دو سری سنسور معروف دارن که عبارتند از:سری MQ-XX و سری TGS-XX که XX عدده و اولی گران ولی دومیها ارزونن و به استفاده شما ربط داره دیگه.در google search بزنی اسمشونو برات datasheet میاره و میتونی راه اندازی کنی
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

با تشکر از وقتی که گزاشتین
        سری MQ رو میدونستم.اما این سری خیلی تنوعش زیاده و واسه انواع گازها به کار میره.فروشنده ها هم که اطلاعاتی ندارن.من فقط نوعی رو میخوام که به گاز حاصل از احتراق حساس باشه و نه چیز دیگه.
        حالا دود بخاری شامل چه نوع گازها و با چه نسبتی هست رو نمیدونم.ولی فکر کنم بیشترش مونواکسید کربن باشه.سرچ هم کردیم و چیزی دستگیرمون نشد.
        گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

CO و CO2
          MQ-7 و MQ135

دیدگاه

آقای رضایی زحمت کشید و گفت.انجام دادی؟نتیجه رو بگو :agree:
            جانم به فدای ائمه اطهار
            می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

با تشکر از جواب هاتون
              چشم.جواب گرفتم سعی میکنم که نتیجه رو بگم.
              در کار ما شکست معنی نداره.تا به حال نشده که بخوام مداری طراحی کنم و زیرش بمونم.
              همین سایت گواه.
              فعلا
              یا حق

دیدگاه

نوشته اصلی توسط heidarali
                با تشکر از جواب هاتون
                چشم.جواب گرفتم سعی میکنم که نتیجه رو بگم.
                در کار ما شکست معنی نداره.تا به حال نشده که بخوام مداری طراحی کنم و زیرش بمونم.
                همین سایت گواه.
                فعلا
                یا حق
                ایشالا هیچوقت در زندگی کم نیاری و موفق باشی داداش
                جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X