اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل پرش تصویر تلویزیون در تصاویر خیلی سفید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل پرش تصویر تلویزیون در تصاویر خیلی سفید

سلام دوستان کسی میدونه علت پرش تصویر تلویزیون سامسونگ 14 در تصاویر خیلی سفید اونم توی یه شبکه خاص چیه؟
    یعنی فقط در شبکه یک این اتفاق میفته.البته این مشکل رو من قبلا در تلویزیون های پارس گراندیگ 14 هم دیده بودم.
    وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
    نرمن وينسنت پيل

پاسخ : مشکل پرش تصویر تلویزیون در تصاویر خیلی سفید

کسی چیزی درباره این مشکل میدونه؟
    وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
    نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

ضمنا ما این شبکه رو روی UHF دریافت میکنیم.
      نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

شاید دامنه پالس سینک فرستنده استاندارد نباشه
        یا مدار جدا ساز پالسهای همزمانی تلویزیون شما پایداریش کافی نیست
        با فاین تیون کانال مورد نظر یا تنظیم پتاسیومتر اسیلاتور ورتیکال شاید وضعیت بهتر بشه

دیدگاه

سلام

میخواستم اگه امکان داشته باشه یه توضیحات مختصری در باره اینا بدین:

دامنه پالس سینک فرستنده , مدار جدا ساز پالسهای همزمانی , فاین تیون کانال , اسیلاتور ورتیکال

البته یه تعریف ساده و کاربردی ازشون میخوام :agree:

ممنون

دیدگاه

آقا محسن سلام من هم فکرمیکنم اشکال از فرستنده باشه ولی نمیدونم چرا فقط بعضی از تلویزیون ها این اشکال رو نشون میدن و بعضی ها پرش تصویر ندارند . همونطور که گفتم قبلا هم این مشکل توی یه شهر دیگه که بودم روی تلویزیون 14 پارس خودشو نشون میداد که بعد از پیگیری بقیه مردم هم که از این نوع تلویزیون داشتند مشکل از طریق تنظیم فرستنده برطرف گردید .
            من تلویزیون رو فاین تیون کردم ولی مشکل برطرف نشد. بازش کردم فقط یه پتانسیومر داشت که تصویرو بصورت ورتیکالی جابجا میکرد ومیشد جای تصویر رو تنظیم کنیم نسبت به بالا و پائین صفجه . هیچ پتانسیومتر دیگه ای هم نداشت .
            حالا نمیدونم باید تاکی منتظر بمونیم تا صداوسیما بیاد و این مشکل فرستنده رو حل کنه یا ما حوصلمون سر بره و یه تلویزیون دیگه تهیه کنیم.
            نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X