اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت تبدیل usb برای دستگاه های نساجی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت تبدیل usb برای دستگاه های نساجی

با سلام خدمت دوستای عزیز
    من می خواستم برای دستگاه های نساجی که با ژاکارد الکترونیک کار می کنند تبدیلی درست کنم که با usb بتونم نقشه هام رو به ژاکارد بشناسونم چون الآن فقط از طریق فلاپی میشه بهش نقشه داد و مشکلات زیادی داره.
    از دوستان اگه کسی تجربه و یا نظری داره ممنون میشم بگه .
    مثلا" از کجا شروع کنم خوبه و یا اینکه مادر بورد ژاکاردها قابلیت تشخیص usb رو داره البته نمونه هایی از ژاکارد در بازار وجود داره که فلش می خوره ولی خوب بیشتر اونا usb نمی خوره
    اديسون : من هفتصد بار اشتباه نکرده ام ، من يکبار هم اشتباه نکرده ام من زماني موفق شدم که ،هفتصد راهي را که موفقيت آميز نبود اصلاح کردم.
    Gmail: Jsoltanii@gmail.com

پاسخ : ساخت تبدیل usb برای دستگاه های نساجی

باید استاندارد درگاه ( باس ) فلاپی را فکر کنم اول باید در موردش تحقیق کنی برای شروع...
    البته من این دستگاه شما را نمیشناسم ، باید ببینی پروتکل خوندن اطلاعاتش به چه صورته ، یکهو بشه یه دیوایس مجازی بهش خوراند.
    آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
    تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
    آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
    هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

منظورتون از ژاکارد دستگاه فرش ماشینی هست یا نمونه های بافتنی مثل دستگاههای تاجیما؟

دیدگاه

من در زمینه ژاکاردهای فرش ماشینی اطلاعاتی ندارم ولی از این ژاکاردها واسه بافت رومبلی و روفرشی استفاده می شوند که با مارک های stubli و bonas که معروفترینشون هست توی ایران موجوند
        اديسون : من هفتصد بار اشتباه نکرده ام ، من يکبار هم اشتباه نکرده ام من زماني موفق شدم که ،هفتصد راهي را که موفقيت آميز نبود اصلاح کردم.
        Gmail: Jsoltanii@gmail.com

دیدگاه

شرمنده من فقط نمونه ژاکاردهای فرش ماشینی و دستگاههای بافت طرح روی جوراب و اینجور چیزا رو دیدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X