اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

capture کردن تصویر با میکروکنترولر یا ic مرتبط

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

capture کردن تصویر با میکروکنترولر یا ic مرتبط

سلام
    لطفا برای capture کردن webcam توسط میکرو یا ic دیگری که مخصوص این کار باشه منو راهنمایی کنید

پاسخ : capture کردن تصویر با میکروکنترولر یا ic مرتب&#159

سلام
    نوشتین برای کپچر از WEBCAM.اما وبکم ها کارکرد مخصوص به خودشون رو دارن و مثلا با پورت USBبه کامپیوتر وصل می شن که خوندن اون و پیدا کردن پروتکلش یه برای حضرت فیل هم سخته.
    پس به طور حتم یا باید با کامپیوتر از وبکم نخونین که برای این کار به زودی همه چیز رو توو سایتم می زارم ویا باید به دنبال دور بینی باشین که سیگنال خروجی قابل استفادی ای رو بده.
    من بهت دوربین های معمولی که خروجی PAL  دارن رو پبشنهاد می کنم .اگه کاری که می خوای انجام بدی رو کامل توضیح بدی،منم سعی من کنم تا اون زمان که تایپ مقالات سایتم طول میکشه، همینجا راهنمائیت کنم
    من اگه برسم و بی انگیزگیم بزاره،توو سایتم هم مدار کامل سیستم تولید تصویر و هم خوندن تصویر و هم کار روی تصویر رو هم با PC  هم با میکرو خواهم گزاشت www.--.com

دیدگاه

پاسخ : capture کردن تصویر با میکروکنترولر یا ic مرتبط

salam mamnoon az rahnamaeitoon faghat adrese saitetoon yadetoon raft bezarid :smile:

دیدگاه

پاسخ : capture کردن تصویر با میکروکنترولر یا ic مرتبط

میتونین تو کامپیوتر از کارت Capture استفاده کنین. بعد خیلی ساده (بهتره با VC6 یا Delphiآ‌ ) میتونین تصویر رو تو یک برنامه Capture کنین.
        MATLAB هم برای اینکار خوبه. تو Help اش بخونین که چه Interface ای میتونین بهش بدین.

اگه خواستین با سخت افزار خودتون اینکار رو بکنین، (بخصوص اگه بخواین پردازش هم روش بکنین..) FPGA یا یه CPLD رو پیشنهاد میکنم.
        البته خروجی تصویر تو این حالت، تصویر BasBand آنالوگ باشه،آ‌خیلی بهتره.
        اگر آن كس كه بايد باشد، نيستي ؟
        پس چه فرقي مي كند كه كيستي ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X