اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص نطفه دار بودن تخم مرغ...؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص نطفه دار بودن تخم مرغ...؟

سلام عزیزان
    دوستان ،کسی با دستگاههای تشخیص نطفه در تخم مرغ آشنایی داره؟
    از چه نوع چراغی استفاده میکنن؟
    نورش چه رنگیه؟ سفید یا زرد یا قرمز
    تو بازار گیر میاد چراغش؟
    با ال ای دی میشه درست کرد؟
    من از یه ال ای دی 1 وات و یه متمرکز کننده نور استفاده کردم ،ولی فقط پوسته اش روشن میشه و خوب دیده میشه.درونش اونقدر واضح نیست که چیزی تشخیص داده بشه...
    به نظر شما با ال ای دی 5 وات یا 10 وات میشه کاری کرد؟ چه رنگیش باشه بهتر جواب میده؟
    دوستانی که اطلاعات کمتری داری این کلمه رو تو گوگل سرچ کنند. دستگاه کندلینگ

گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان
    "گزیده ابیاتی چند از بیداد خراسانی"

پاسخ : تشخیص نطفه دار بودن تخم مرغ...؟

چند جا دیدم از لامپ 100 وات استفاده کرده بودن.

دیدگاه

سلام,
      اگر دسگتاه اتوماتیک باشه مثل یه ربات فکر کنم باید از چیزی مثل پردازش تصویر استفاده بشه. نمیدونم ....

دیدگاه

استفاده از نورهای متمرکز توی این حالت بیشتر کاربرد دارن تا نوع رنگ
        چراغهای متال هالید ، منابه نور هالوژن و ... نورهای شدیدی از خودشون ساطع میکنن و متمرکز هم هستن
        در واقع باید دنبال لامپی بگردی که درخشندگی بالایی داشته باشه

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

میتونی از زنون هایی که توی ماشین می زارن هم استفاده کنی :twisted:

دیدگاه

با تشکر از جواب هاتون
            دوستان گلم.این چراغ ها به چراغ سرد معروفن.یعنی گرمایی ندارند.مصرفشون هم حدود 3 وات هست.
            با لامپ معمولی نمیشه.
            با چراغهای دیگه هم کار نکردم و اطلاعاتی ندارم در موردشون.
            از ال ای دی های 10 وات،نور چه چراغی بیشتره؟البته بدون گرما و در همون اندازه.کوچک تر هم بود بهتر.
            دوستان اون دستگاه کل قیمتش حدود 8000 تومان هست.با لوازمش.حالا با توجه با این قیمت،از چه نوع چراغی استفاده کردن،نمیدونم.دوستان یه سر به این آدرس بزنید واسه دیدن عکسها
            http://www.jojekeshi.blogfa.com/post-5.aspx
            گیرم گلاب ناب شما اصل قمصر است/اما چه سود، حاصل گلآ‌های پرپر است!-از آن زمان که آیینهآ‌گردان شب شُدید*آیینه دل از دَم دوران مکدر است-وقتی بهار، وصله ناجور فصلآ‌هاست*وقتی تبر، مدافع حق صنوبر است-وقتی به دادگاه عدالت، طناب دار*بر صدر میآ‌نشیند و قاضی و داور است-از من مخواه شعرِ تر، ای بیآ‌خبر ز درد!*شعری که خون از آن نچکد ننگ دفتر است!-ای از تبار هرچه سیاهی، سرشتآ‌تان*رنگ جهنم است تمام بهشتآ‌تان

دیدگاه

دوست عزیز مشکل شما ساخت اون دستگاه تشخیص نطفه است یا اینکه دستگاه جوجه کشی ساختی و میخوای بدونی نطفه زندست یا نه؟
              اگر مشکل شما دومی باشه به راحتی میشه بعد از چند روز که تخم تو دستگاه موند در یک جای تاریک و قرار دادن نور (مثلا نور چراغ موبایل) تشخیص بدی نطفه زندست یا نه (تمام رگ و ریشه جوجه معلومه).
              من خودم یه دستگاه ساختم و کلی ازش جوجه گرفتم (از جوجه معمولی بگیر تا لاری و زینتی و بلدرچین و...) و به این چیز که شما میگید نیازی پیدا نکردم.

دیدگاه

من دستگاه ساختم و این کار رو هم قبلا کردم ولی میخوام قبل اینکه تخم رو تو دستگاه بزارم تشخیص بدم که دیگه 100% مطمئن باشم که کل ظرفیت جوجه میشه.با حداقل خسارت
                در غیر این صورت هم تخم هدر رفته و هم انرژی.شما حساب کن تو 2400 عدد تخم قرار داده شده در دستگاه،حتی اگر خوش بینانه در نظر بگیریم که 10% تخم ها بدون نطفه است و این رو ضرب در سال کنیم،اونوقت متوجه میشین که چه ضرر بزرگی داره وارد میشه به سرمایهتون.

دیدگاه

http://www.jojekeshi.blogfa.com/post-5.aspx
                  تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
                  داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X