اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

steprunning

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

steprunning

با سلام
    من می خوام کلاک میکرو را بصورت دستی وارد کنم و هر سیکل با کلاکی که من میدم اجرا شه.اگه کسی راهی واسه اینکار میدونه بهم کمک کنه.
    مرسی.

پاسخ : steprunning

با سلام
    خوب توی کاتالوگ اگه نگاه بکنی برای این کار توی قسمت اسیلاتور توضیح داده که چه جوری کلاک رو از یه منبع سیگنال بیرونی یعنی با سیگنال ژنراتور وارد بکنی

یه سوال: شما برای چی می خوای این کار رو انجام بدی؟؟؟؟
    چون با توجه به مشکلاتیکه که سیگنال ژنراتور و یعضی ناپایداری اونا ممکنه میکرو کنترلرتون دچار خطای اجرا دستورات و یا برنامه میکروتون هنگ بکنه
    البته تا جائیکه یادمه از این روش معمولا برای برداشتن قفل برنامه استفاده میشه
    به هر حال
    بزرگترها باید بیاند جواب بدند
    موفق باشی

دیدگاه

steprunning

step running یه روش خوب برای debug سخت افزاری و پیدا کردن مشکلات سخت افزاری.من می خوام با میکرو PIC این کار رو بکنم .با ای سی 555 هم کلاک دادم ولی عملی نبود بااسیلاتور RC کار می کنه ولی خوب به RC هم نمی شه زیلد اعتماد کرد.

دیدگاه

در اسیلاتور های RC وقتی شما تنظمیات مربوطه رو انجام میدی میکرو یه زمانی رو بعنوان زمان تاخیر صبر می کنه تا نوسان ساز به حالت پایدار برسه
        شما این زمان رو مد نظر داری؟؟؟؟؟؟
        البته این مسله دقیقا مطمئن نیستم مشکل ساز باشه !

شما با فانکشن ژنراتور آزمایش کردی؟؟؟؟؟ :rolleyes:

دیدگاه

منظورتون از رون زمان چیه متوجه نمی شم .من یه کلید گذاشتم که به محض زدن میکرو یک سیکل کار میکنه که با عوض کردن مقاومت وخازن زمان انجام سیکل تغییر می کنه.
          فانکشن ژنراتور هم یه مقدار بزرگه و من یه چیز کوچیک و جمع و جور می خوام درست کنم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X