اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمای خرید mp3 plyer .......کمک فوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمای خرید mp3 plyer .......کمک فوری

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    من تصمیم گرفتم که یک mp3 player بخرم و از اونجایی که راجع به mp3 player اطلاعاتی ندارم از شما دوستان درخواست کمک دارم .
    اول اینکه آیا در mp3 player می توان فایل هایی را ذخیره کرد یا نه یعنی منظورم اینه که فایلهایی به غیر از آهنگ وفیلم را می شه مانند یک فلش مموری در آنها ذخیره کرد و اگر این امکان در آن وجود دارد mp3 player های sony سری E00 این قابلیت را دارند یا نه؟
    ودوم اینکه آیا می شود ظرفیت یک mp3 player را افزایش داد .واگراین قابلیت را دارد چگونه این عمل امکان پذیر است ؟
    وسوم اینکه تغذیه وشارژ یک mp3 player به چه روش هایی انجام میگیرد وکدامیک بهتر است ؟
    ودیگر اینکه نظر شما راجع به mp3 player مدل SONY E003 با ظرفیت 1G چیه ؟ آیا می شود با اون صدا ضبظ کرد ؟
    اگر ممکنه ویژگی های این مدل را برای من بگید ممنون می شوم .
    خیلی متشکرم .

پاسخ : راهنمای خرید mp3 plyer .......کمک فوری

داخلی MP3 Player می تونی فایل بریزی مشکلی نیست - عمل Cool Disk رو هم برات انجام میده .
    ===
    باتری های مختلفی دارن : بعضی هاشون باتری AAA می خورن - بعضی Li ion قابل تعویض دارن - بعضی Li ion دارن که غیر قابل تعویضه و شارژ میشه . حالت سوم بهتره به نظر من /.
    ===
    ظرفیت قابل افزایش نیست مگر اون مواردی که memory Card می خورن . عموما شامل مواردی میشه که LCD دارن .
    ==
    در مورد مدلی که گفتی اطلاعی ندارم متاسفانه /.

دیدگاه

راستش رو بخوای با اینکه من صدای این مدل MP3 که می گی رو نشنیدم ولی بهت پیشنهاد می کنم هیچ وقت Sony نخری حالا چه تلویزیون چه دوربین عکاسی چه ...
      چون مارک بیخودی هست و الکی قیمتاش هم بیشتر از بقیه مارک ها هست.
      در محصولاتی هم که خدمات پس از فروش داره خدمات خوبی ارائه نمیده و اگر هم بده پول خون باباش رو میگیره.
      مثلا یک تیونر تلویزیون که حدود 4-5 هزار تومن هست برای تلویزیون های سونی باید حدود 11 هزار تومن پول بدی تازه اگر پیدا بشه.
      ولی خوب خیلی ها بهش اعتقاد دارن!

از لحاظ شرعی هم آدم شیعه نمیره سونی بخره

شهریار
      Circuit Designers Choose Different Horses For Different Courses!

دیدگاه

من واسه خانومم مارک کریتیو گرفتم . صداش عالیه . ولی فقط با هد فون خودش . خودش رو + هدفون خریدم 75 . ولی هدفون تنهاش 25 تومنه تو بازار.
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X