اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

الارم ساعت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

الارم ساعت

سلام
    من احتیاج دارم برای پروژم در مواقع خاصی صدایی مثل زنگ خوردن ساعت ایجاد کنم.....از دوستان کسی میدونه من باید از چی استفاده کنم برای این کار؟
    ممنون از پاسختون......

پاسخ : الارم ساعت

سلام پروژتو با چه زبونی نوشتی؟
    اگه با بسکام نوشتی از دستور sound استفاده کن و هرصدائی خواستی بساز.حتی میتونی ملودی براش بسازی . اگه سرچ کنی روش ساخت ملودی رو هم توی سایت پیدا میکنی .
    وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
    نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad1354
      سلام پروژتو با چه زبونی نوشتی؟
      اگه با بسکام نوشتی از دستور sound استفاده کن و هرصدائی خواستی بساز.حتی میتونی ملودی براش بسازی . اگه سرچ کنی روش ساخت ملودی رو هم توی سایت پیدا میکنی .
      من با c codevision نوشتم این صدا از کجا در میاد؟!! منظورم اینه که اسم و نوع بازری که باید بزارم اگر بگین ممنون میشم..طریقه ساختن ملودی به زبان c شما بلدین راهنماییم کنید؟

دیدگاه

سلام دادا.
        بازر معمولیه. برا تولید صدا هم چیزی نیست جز PWM
        تشکر لازم نیست!

دیدگاه

دوست عزیز یکی از پین های یه پرتی رو بعنوان خروجی برنامه ریزی میکنی و یه بلنگوی کوچیک 16 اهمی یا 8 اهمی (از توی اسباب بازی ها هم میشه دربیاری) رو یه سرشو به گراند وصل میکنی و سر دیگشم از طریق یه خازن 10 میکرو فاراد به همون پینی که انتخاب کردی وصل میکنی . این ساده ترینشه ولی اگه خاستی میتونی از یه ترانزیستور منفی هم استفاده کنی و از پین مستقیم به بیس اون بدی و بلنگو رو به کلکتورش وصل کنی و امیترشوهم گراند کنی.
          اینم لیک تولید موسیقی:
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37854.msg205115#msg205115
          وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
          نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad1354
            دوست عزیز یکی از پین های یه پرتی رو بعنوان خروجی برنامه ریزی میکنی و یه بلنگوی کوچیک 16 اهمی یا 8 اهمی (از توی اسباب بازی ها هم میشه دربیاری) رو یه سرشو به گراند وصل میکنی و سر دیگشم از طریق یه خازن 10 میکرو فاراد به همون پینی که انتخاب کردی وصل میکنی . این ساده ترینشه ولی اگه خاستی میتونی از یه ترانزیستور منفی هم استفاده کنی و از پین مستقیم به بیس اون بدی و بلنگو رو به کلکتورش وصل کنی و امیترشوهم گراند کنی.
            اینم لیک تولید موسیقی:
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=37854.msg205115#msg205115
            عالی بود ممنون دوست من

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X