اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

;کار مهندس برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

;کار مهندس برق

1.یک مهندس برق-الکترونیک-برای استخدام و کار باید چه چیزهایی بلد باشد؟نرم افزار و...؟
    2.وآیا در کار از این مدار و الکترونیکی هم که خوالنده ایم استفاهده می شود؟؟
    3.مثلا در همین وزارت نیرو شرکت آب و فاضلاب!!!که قراره استخدام کنن ،1مهندس چه کار می کنه؟
    4.خیلی جاها مهندس برق به عنوان نماینده فروش استخدام می کنند.این مهندس فروشنده چه کار می کنه؟
    هرگز توان خودت را در تغيير دادن خويش،دست كم نگير!
    هرگز توان خودت را در تغيير دادن ديگران،دست بالا نگير!

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=112772.0

پاسخ : ;کار مهندس برق

الانم در موارد شبیه داره در تایپیکهای دیگه بحث میشه و شما هم اونجا ادامه بدین :agree:
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
      در وضعیت فعلی ایران استخدام در شرکت دولتی همچون مخابرات و ... امری محال به نظر می رسه مگر به روش :twisted: ولی در کل آموزه هایی که از مدار و الکترونیک یاد گرفتی تو همون دانشگاه می مونه و تنها دروس عملیت مثلاً میکرو کنترلر ، میکرو کامپیوتر ، PLC و در صورت بروز بودن سیستم دانشگاهی کار گاههای دیگری همچون مخابرات و الکترونیک هم به کارت می یاد ولی به هر حال استفاده از مدار در حد همون مدار 1 یا نیمه 2 و الکترونیک 1 محدود می شه !!
      در ضمن اگر شما به عنوان یک مهندس فروشنده کار بکنید بر اساس حیطه کاری شرکت مورد نظر عمل می کنید و البته چون دیگه بحث شرکت خصوصیه یک کمی (خیلی کوچیک :NO معلومات تئوری باید داشته باشی که جلوی مشتری به اصطلاح "اینکاره" کم نیاری و بتونی به خرید راضیش کنی !!
      در کل تو سیستم آموزشی ایران درس ها به دو بخش که تقسیم شدند کار را خراب کردند (تا زمانی که درس تئوری را پاس نکنی نمی توانی درس عملی را انتخاب کنی ) و این یعنی به معنای جدایی عمل و فکر در این سیستم و نتیجه چیزی می شود که الان در جامعه می بینیم !!!!
      هر کسی با یه انبر و پیچ گوشتی می شه مهندس الکترونیک :angry: :angry:
      البته در پایان بهت بگم که من خودم کارشناسی الکترونیک دارم ولی از اول فکرامو کردم و زدم تو بحث های جانبی همچون میکرو کنترلر پیشرفته و شبکه !!!

موفق باشی !!! :job:
      Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

ممنونم. ولی بحثی که م گید می کنند کجاس؟؟ پیدا نکردم.؟ :redface:
        هرگز توان خودت را در تغيير دادن خويش،دست كم نگير!
        هرگز توان خودت را در تغيير دادن ديگران،دست بالا نگير!

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=112772.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X